Sürüş profili seçme Özelliği (PDA)

Arkdslar PDA İLE DCC aynımıdır gecenlerde yine araştırma yaptm servislerese sordum higline araca yapılamaz dendi şimdi konuyu görünce heycan yaptm 393 tl yi
Dcc adaptif şasi ile birlikte çalışan sürüş modları. Pda ise sadece sürüş profili seçimi.

Öyle olacak zaten. Ama satın alsan bile bu kodlama bu arabada olmaz deyip işin içinden çıkabiliyorlar. Ama kendi aracıma takacağım şu özelliği
emoji4.png
İşte burayi geçemiyoruz.. ya yurtdışından birini bulucaz tıpkı yusufun yaptığı gibi yada baska bir care aricaz @Vanery

Dcc yi alamıyoruz ozaman
Hahaha çok şey istiyorsun. Ama dcc nin altından kalkamazsın çünkü amortisörler değişiyor yaylar değişiyor o amortisörlere tesisat çekiliyor işcilik ve masrafı çok fazla.

Yazılımı satın aldın mı doğuş arabaya onu kodlamalı yoksa vw tozunu attırır o servisin. Ya seve seve ya düdükleye düsükleye o kodlamayı yapmalılar ama buralara gelmeyebilir iş. Bakalım online odis var arkadaşımda belki o bağlanıp kodlar.
Bakalım tesisat ve düğmeyi halledeyim de.

Hahaha çok şey istiyorsun. Ama dcc nin altından kalkamazsın çünkü amortisörler değişiyor yaylar değişiyor o amortisörlere tesisat çekiliyor işcilik ve masrafı çok fazla.

Yazılımı satın aldın mı doğuş arabaya onu kodlamalı yoksa vw tozunu attırır o servisin. Ya seve seve ya düdükleye düsükleye o kodlamayı yapmalılar ama buralara gelmeyebilir iş. Bakalım online odis var arkadaşımda belki o bağlanıp kodlar.
Bakalım tesisat ve düğmeyi halledeyim de.
[emoji23] daha nelr neler istıyomda hayırlısı kardes şimdilik böyle takılalım tesekkür ederim

Belki ender'de online kodlama yapacak birini bulmuştur bu yüzden çalışacak diyodur ? Galiba bu iş kısa sürede çözülecek @Vanery

Belki ender'de online kodlama yapacak birini bulmuştur bu yüzden çalışacak diyodur ? Galiba bu iş kısa sürede çözülecek [mention=2615]Vanery[/mention]
Ender mi hahaha güldürme beni onlarda orjinal vag can pro bile yok. Düne kadar seat sound aktivasyonunu yapamıyorlardı. Birsürü insanı mağrur ettiklerini duyuyorum. Ne arabalar enderden çıkıp apo ustaya gittiğini bir bilsen.
Yaparız ederiz derler ama yapamazlar. Duy ama inanma [emoji4]

Ender mi hahaha güldürme beni onlarda orjinal vag can pro bile yok. Düne kadar seat sound aktivasyonunu yapamıyorlardı. Birsürü insanı mağrur ettiklerini duyuyorum. Ne arabalar enderden çıkıp apo ustaya gittiğini bir bilsen.
Yaparız ederiz derler ama yapamazlar. Duy ama inanma
emoji4.png
İşte apo ustanin bu işi yapamadığını bildiğim için enderin başka bir yol bulduğunu düşünüyorum çünkü o da daha önce yapamiyoruz çalışmıyor diyordu.. neyse artik 2 gün sonra tekrar aricam bakalım sonuç ne olacak

İşte apo ustanin bu işi yapamadığını bildiğim için enderin başka bir yol bulduğunu düşünüyorum çünkü o da daha önce yapamiyoruz çalışmıyor diyordu.. neyse artik 2 gün sonra tekrar aricam bakalım sonuç ne olacak
Onun elinde online odis yoktu o nedenle olmaz diyordu ve şimdi var. [emoji4]

Onun elinde online odis yoktu o nedenle olmaz diyordu ve şimdi var.
emoji4.png
1.2 motorda daha önce yapanda görmedim yabanci forumlarda da yok .. kodlama olarak baktim vcds ile kodlanabiliyor inşallah bende çalışır gerçi motor hacmi ile ilgili birşey olmadığı söyleniyor @Vanery

Biz apo ustayla denedik ama olmadı adamın boş vakti yokki deneme yanılma yapabilsin bu iş biraz zaman istiyor o zaman lazım dedi ama o boş zamanı bi türlü ayarlayamadık ender online işlemlerini bi tanıdığım var ona rica ediyordu uzaktan bağlantı ile yaparmısın diye onda online olmadığına eminim belki birilerinı ayarlamıştır yaptıracak 

Biz apo ustayla denedik ama olmadı adamın boş vakti yokki deneme yanılma yapabilsin bu iş biraz zaman istiyor o zaman lazım dedi ama o boş zamanı bi türlü ayarlayamadık ender online işlemlerini bi tanıdığım var ona rica ediyordu uzaktan bağlantı ile yaparmısın diye onda online olmadığına eminim belki birilerinı ayarlamıştır yaptıracak 
O zaman dediğin gibi ayarladı online işlemi yaptiracak kişiyi bu yüzden net konuştu @İlker34

Arkadaşlar bir gelişme var mı ?
Şuanda gelişme yok , ender elektronik ile sürekli irtibat halindeyim deneme yaptıkları araba daha önce retrofit olarak hiz sabitleme takılmış onunla beraber gateway değişmiş bu sebep ile o araçta hata veriyormuş. Fabrika çıkışlı oynanmamış bir araba olmasi gerekli deneme yapmak icin 1 saatlik işimiz var dedi. Yakında olsam gidicem ama 150 km aramız.. yakında oturan varsa deneme için gidebilir bu şekilde daha net bir sonuca ulaşabiliriz. Ayni zamanda vaner hocamdan da haber bekliyoruz @Vanery @golfmk7fan

Şuanda gelişme yok , ender elektronik ile sürekli irtibat halindeyim deneme yaptıkları araba daha önce retrofit olarak hiz sabitleme takılmış onunla beraber gateway değişmiş bu sebep ile o araçta hata veriyormuş. Fabrika çıkışlı oynanmamış bir araba olmasi gerekli deneme yapmak icin 1 saatlik işimiz var dedi. Yakında olsam gidicem ama 150 km aramız.. yakında oturan varsa deneme için gidebilir bu şekilde daha net bir sonuca ulaşabiliriz. Ayni zamanda vaner hocamdan da haber bekliyoruz [mention=2615]Vanery[/mention] [mention=1890]golfmk7fan[/mention]
Enderi boşverin onlardan birşey çıkmaz. Ben yazılımı aldım haftaya elimde olur.

Not: ender elektroniğin 2 yıldır full link'i kırıyoruz diye milletle alay eder gibi atıp tutmasına karşın dün konuştum Apo usta sonradan takılan Media sistemleri ve full link'i kırmayı başarmış. Nasıl yaptıklarını da anlattılar çok zekice yöntemleri. 2 arabada denemişler ve çalışmış. Şimdi proffessional bir düzenek kuruyorlar.

İllede takip edecekseniz bence apo ustayı takip edin.

Geri
Üst Alt