Sürüş profili seçme Özelliği (PDA)

Ender le görüştünüz mü o yapıyor diye duydum apo usta kendi aracında da çalıştıramadı ben olaya şahitim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Az önce aradim metin abiyi yarin akşamüstü ara calistiricam dedi .. bi araca siparis vermis 1.2 tsi için .. 130 euro aktivasyon falan dedi toplamda herşeyi ile 900 e anahtar teslim dedi. Yarin akşamüstü belli olur eger çalıştırırsa Çarşamba yada perşembe oradayım

900 lirayı ne kadar zamanda amorti eder bu sistem.tuşu alman ebayde 40euro ya satıyorlar.birde bu paneldeki esp tuşunuda aktif edebiliyomuyuz?

IMG_2221.PNG

Amortisini bilemem ancak icinde tuş aktivasyon kodlama kablo tesisatı işçilik vs saydi 900 gibi bir rakam dedi

Elimizde 2 anahtar var diyelim. Birine normal sürüş diğerine sport mod kodlanıp kullanılabilir mi?

Düğmeye bas kullan gibi kullanışlı olmaz ama sökme ve hat çektirmek istemeyenler için bu yol olabilir mi?

Bu donanım eger çalışırsa kesinlikle gidip montajını yaptiricam , katlanır aynadan çok daha önemli benim için.. cliomda eco mod vardı yakitta güzel değerler yakalıyordum tabi 1 litre falanda az yakti diyemiyordum .. nefesler tutuldu artık yarın akşam üstü herşey belli olur

ben tesisat olayını çoktan yaptırdım belki 6 ay oldu ama lisans işini halledemedik bi türlü ama bikaç yerde ender bu işi yapıyor diye okudum bende bi gitmek istiyorum aslında ama bizden biri dener yaparsa kesin giderim 

Elimizde 2 anahtar var diyelim. Birine normal sürüş diğerine sport mod kodlanıp kullanılabilir mi?

Düğmeye bas kullan gibi kullanışlı olmaz ama sökme ve hat çektirmek istemeyenler için bu yol olabilir mi?
 Yok hocam olmaz tuş takılı olmadan kodlama işine başlanmıyor 

2 dakika önce, İlker34 yazdı:

Yarin montaj ve kodlaması yapılsın bakalım durum ne olacak. Metin abiye gateway ile alakali değişmesi lazim falan demişler ama alakası yok kısmetse halledicem çözücem dedi

ben tesisat olayını çoktan yaptırdım belki 6 ay oldu ama lisans işini halledemedik bi türlü ama bikaç yerde ender bu işi yapıyor diye okudum bende bi gitmek istiyorum aslında ama bizden biri dener yaparsa kesin giderim 
2015 Hazirandan beri takılı bende tuş, durum sizle aynı :D . En son sadece ESP, Start stop tuşunu alıp çalışmayan tuştan kurtulacağım sanırım.

ESP Off tuşu yaptırmayı düşünen varsa, çok masraflı olmayan güzel bir eklenti, manuel aracı olanlara tavsiye ederim.

2015 Hazirandan beri takılı bende tuş, durum sizle aynı :D . En son sadece ESP, Start stop tuşunu alıp çalışmayan tuştan kurtulacağım sanırım.

ESP Off tuşu yaptırmayı düşünen varsa, çok masraflı olmayan güzel bir eklenti, manuel aracı olanlara tavsiye ederim.
Aynen esp tuşu çok işe yarıyor menüden aç kapa bayağı zahmetli 

Selamlar , 

ender elektronik ile az önce görüştüm düğmenin bir parçasi eksik ama çalışacak dedi perşembe 12 gibi ararsam net birşey söyleyebilirmiş ama çalışacağını üstüne basa basa vurguladı.. multimedya 5" dedim sorun olurmu olmazmış .. forumdan bi arkadaş arayabilirmi rica etsem 1.2 tsi da kesin çalışacak mı yoksa 1.4 tsi için mi çalışır dedi onuda iyice bi netleştirelim @İlker34 @Utku Lekesiz @caglar_61

@forjust1day Hocam selamlar. Bu orijinal parça setini alman sitelerinde (ebay.de vs) buldum ortalama 100-110 euro arası fiyat değişiyor. Tuş takımı , kablo tesisatı ve kod kitapçığı ile birlikte...

Fakat garip gelen ise ilanların hepsinde "nicht für gas motoren" yani benzinliler için değildir yazıyordu. Sizin taktığınız parçanın numarasını paylaşabilirseniz  daha detaylı arama yapabiliriz sanırım. Not: 1.2 tsi dsg kullanıcısıyım :D

@forjust1day Hocam selamlar. Bu orijinal parça setini alman sitelerinde (ebay.de vs) buldum ortalama 100-110 euro arası fiyat değişiyor. Tuş takımı , kablo tesisatı ve kod kitapçığı ile birlikte...

Fakat garip gelen ise ilanların hepsinde "nicht für gas motoren" yani benzinliler için değildir yazıyordu. Sizin taktığınız parçanın numarasını paylaşabilirseniz  daha detaylı arama yapabiliriz sanırım. Not: 1.2 tsi dsg kullanıcısıyım :D
Link varmı hocam? Bizde bakalım

Geri
Üst Alt