Sürüş profili seçme Özelliği (PDA)

2016 Nisan trafiğe çıkışlı aracımla 26.000 km yi devirdim bu ay. Araca eklettiğim en faydalı 2. opsiyon (sun roof dan sonra ) sürüş profili seçme özelliği oldu. Fayda/maliyet hesabında açık ara önde zaten bu opsiyon.  Normal mod ile Eco mod arasında benim sürüş stilime göre ortalama 0.5 lt/100 km tasarruf sağlıyor. DSG'li araçlara mutlaka tavsiye ediyorum.

Yok mu 1.2 ye yapan bu işi? Vagcom ile direksiyon hassasiyet ayari yapiyorum sürüş modunun yaptığı şeyi tuş ile neden yapamıyoruz 

Bende lisans bile var ama defalarca denedik çalışmadı düğme tamam ama işlevi yok ışığı da yanıyor ama nafile 

Bende lisans bile var ama defalarca denedik çalışmadı düğme tamam ama işlevi yok ışığı da yanıyor ama nafile 
Apo usta ile görüşmüştüm lisans var ama çalıştıramadım çözmeye çalışıyorum demişti.. yakın zamanda inşallah çözülür en cok istediğim donanımlardan biri  ;)

İşte apo ustanın çözemediği lisanslı kişilerden biri de benim 

Lisans ne oluyor hocam tam anlayamadım
Bazı özellikler için vw lisans satıyor yani sadece tak çalıştır değil montajdan sonra online odis ile aktivasyon yapılıyor mesela hız sabitleme sürüş profil seçimi Bluetooth bazıları

Aracım 1.6tdi dsg confortline'dir,uygulama yapabilrmiyiz ?

Şu olay bir çözülsün katlanir aynadan falan önce yaptiricam 

Bu işi en iyi serviste yaptırırsın lisans ile düğme takımı da geliyor kodlayıp veriyorlar 550 tl parça fiyatı vardı işçilik ne isterler bilemiyorum 

Geri
Üst Alt