Jump to content

stfrantic

2016 MODEL SADECE 6620 KM

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba,

Gözüm gibi baktığım aracımı, ev ihtiyacından dolayı satışa çıkarıyorum.

Detaylı bilgi linkte yer almaktadır.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ilk-sahibinden-sadece-6620-km-kapali-garaj-araci-750251429/detay

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  2016 Golf 1.2 TSİ BMT DSG 110 bg

Boya ve değişen:  Yok

Fiyat: 130.000 TL

FOTOĞRAFLAR:

1.jpg

tarihinde stfrantic tarafından düzenlendi
metinkar ve ertem bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@stfrantic Sadece bilgi vermek icin yaziyorum: 1.0 tsi dsg comfort 2019 115bg, tungsten gri 3700km camtavan sürüs-konfor paket, en fazla142 bin verdiler, DOD takasa 145 bin verdi, ama arteon alirsam diye bu rakkami verdi, benim istedigim rakkam 147 bin, tok saticiyim, kimsede bu fiyata cikmadi, bilgin olsun diye yaziyorum

Ekran Resmi 2019-10-31 16.28.49.png

tarihinde krym tarafından düzenlendi
SCC bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracınızın fiyatı nedir ne değildir bilmiyorum araştırmadım ama ben aracımı satarken hep aldığım fiyatını baz alıp ona göre fiyat belirlerim. Siz alış fiyatinızın üstüne bir miktar kâr koyun öyle fiyat biçin derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, typhoons yazdı:

Aracınızın fiyatı nedir ne değildir bilmiyorum araştırmadım ama ben aracımı satarken hep aldığım fiyatını baz alıp ona göre fiyat belirlerim. Siz alış fiyatinızın üstüne bir miktar kâr koyun öyle fiyat biçin derim.

Bu dediğiniz her koşulda doğru olmaz. Alsatçılara uygundur dediğiniz şey.

Aracımı 53 bin e aldım 3 sene oldu, üzerine yüzde 20 kar koysam 63 bin olur fiyat. O fiyata ilana koysam telefonum kilitlenir ya da insanlar dolandırıcı mısın sen der güvenmez. Çünkü muadilleri 75 civarı. Ağır hasar kayıtlıları 70 72 civarı.

Bence satarken fiyat kıstası şu olmalı, sattığım fiyata benzerlerini alabiliyorsam doğru fiyattır. 

AhmetCakmak, Erman, SCC ve 1 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, typhoons yazdı:

Güzel  bir tersine tümevarım metodu! Ama error verir.

Bu aracın 2016 aralık ayı bayide müşteriye giden fiyatı 81-82 bin lira (bu araçta 2016 aralık ayında alınmış ise ki sahibi kasım da muayenesi var diyor ilanda ,.......buda kasım 2016 da gümrüğe girdiğini gösterir.)

Burada ülkenin astronomik enflasyonu denklemin her iki tarafını götürür sonuç fos olur...

Yani 2016 aralıkta 81 e alınan dsg comfortline golfe kar koyup 2019 kasım ayına fiyat biçmemiz imkansız.

Bende ne kadar çok şey biliyorum ?

2016 aralıkta bu aracı ben gittim sipariş etttim kaporasını verdim bir dostum sadece istanbuldan ankaraya gelip teslim aldı

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi
Mmt0634 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@stfrantic

Hakan bey yukarda bir mesajda alıcısına şimdiden hayırlı olsun mesajımda var.

Km 5500 süper ki sıfırıyla aynı muadilde olduğu tartışmasızdır.

Biliyorum çünkü yıllar önce sıfırına bütçem olmadığı için 2. El arayışlarıyla o tarihte bir pazar günü ankarada  otopazarına gitmiştim . Orada bana sadece 1 yaşını doldurmuş ama 3700 km de gri bir astra G nasip oldu...kapılarını açtım içine oturdum araba halen fabrika kokuyor ! Aldım o astrayı ve yıllarca bindim.

Dediğim gibi km çok çok (+) fiyat bindirir bu araca lakin 121-122 civarı bir rayiç/gider durumu var bana göre?

Ama sonuçta Araç sahibi fiyatı belirler ...gerisi boştur..

Tekrar alıcısına şimdiden hayırlı olsun...

Mmt0634 ve SCC bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tefe tüfe ye göre normal fiyat ideal...

sanırım son fiyat 125 olur gayet makul bence....

sonuçta 2016 da kaç litre benzin verdiniz o arabaya şimdi kaç litre benzin ediyor minimum  %80 koymalı anca....

enflasyon yıllardır tek hane ekonomi uçar herkez bizi kıskanır ama biz aldığımız mali 2 katına sayarız neden acaba ? 

Hayırlı müşteriler hocam fiyat sizin taktirinize kalmış isterseniz 200 yazin yada 2 seneye kalmaz 200 olur kendileri ...:)

sonuçta araç sizin ve maşallah gerçekten çok iyi Alana satana hayırlı olsun inş ...

Saygılarimla 

SCC, Alperen099 ve golfaşkı bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Suan piyasa cok sacma geliyor bana fiyatlar tutturabildigine tabi arkadas sari sitelerden muaddillerine bakarak bu fiyati belirlemis ve yazmis cok normal yalniz su unutulmamasi lazim ki bu arac 1000km de olda 50000km de olsa sifir bir arac degil 3 yasinda bir arac yil 2020 olunca yil bazinda 4 yasinda olacak.Sahsen ben 3 yasinda bir arabaya 130000 verecegime 2015 1.4 tsi lere 30-40000 km de  araclara 110-115000 tl vermeyi tercih ederim.

tarihinde Erman tarafından düzenlendi
metinkar bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Tercihler kişiden kişiye değişir elbette. 

Ben aracıma çok severek baktığım ve kıymet verdiğim için buraya link koymak istemiştim. Aynı şekilde kıymet veren birisi ister diye.

Al/satçı değilim. Ev almak istediğimden mecbur kalarak ve aynı fiyata asla aynısını bulamayacağımı bilerek satıyorum. 

Hürmetlerimle. 

SCC, Culture33, Savatage ve 3 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, stfrantic yazdı:

Merhabalar,

Tercihler kişiden kişiye değişir elbette. 

Ben aracıma çok severek baktığım ve kıymet verdiğim için buraya link koymak istemiştim. Aynı şekilde kıymet veren birisi ister diye.

Al/satçı değilim. Ev almak istediğimden mecbur kalarak ve aynı fiyata asla aynısını bulamayacağımı bilerek satıyorum. 

Hürmetlerimle. 

@stfrantic  hayırlı satışlar dilerim öncelikle ev için araç satmak mantıklı lakin kısa sürede bu rakamlara zor verirsin...

dod da 1,6 dizel otomatik 2017 modeller 127-131bin satılıyor... 

Bence daha rahat ve seri satmak için fiyat üzerinde biraz düşün... çünki işin bir hayli zor...

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@stfrantic

aracın ilan fiyatında kesinlikle değişiklik yapmayınız. !!

fiyatı belirlemişsiniz ilan bu işte

ben bir rayiç gideri olan piyasaya işaret ettim ....

benim dememle damping zaten olmamalı.

bir ilandaki aracın  30 gün boyunca satılma ihtimali 

atılan sms sayısı (saçma sapan olanlar da dahil)

Telefonla aranma

Araç başına gelip görme

Favoriye eklenme sayısı

Bunların hepsi  ilan sahibine yazdığı fiyat için fiyatım uygun/çok/az  fikri verir...

Buna göre ayar vereceksiniz 

Baktınız kimse arayıp sormuyor  favori sayısı halen 30 larda ...o zaman fiyat revize edilir.

Bir aracın ilk 10 günde satılması için favori sayısının (ilk 10 günden) 60 ları bulması lazım  yanında en az 2 alıcının araç başına gelip aracı görmesi ..tamam araç gidici artık sonucu çıkarır bu durum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage favoriye eklenme olayı müşteri olmakla bağlantılı bir konu değil, favorilerimde 70 civarında araç varken mesaj bile yazmadan direkt arayıp konuştuğum aracı aldım, işin garip tarafı hep böyle oluyor 70-80 aracı favorilere ekleyip başka bir aracı alıyorum, favorilere genelde ölücüler ekler fiyat cenaze kıvamına düşerse akbaba gibi çökmek için.

Erman bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Favoriler+telefonla aranma+sms+araç başına gelip bakma

5 i bi arada kahve gibi yani ?

5 i birbirini desteklemeli ! Demistim

100 favori ? Tek başına tabi bisey ifade etmez! 5 i bi arada olacak 

Yoksa sarı site şizofren kaynıyor ! 

Herhangi bir xyz İlanda 125 istenen araca telefonda ilk bi haftada 120 vereyim diyen    5 kişi çıksa  vermeyecek olsanız bile tamam ulen hadi verdim gitti desenizde  bu 5 kişi ertesi sabah kaybolur gider..

Bunlara yoklamacı deniyor alsat aleminde ! İlk bir haftadan yoklamacılar...son 5 gün 115 e bırakır mı ihtimalini yoklayanlar bunlar!

Genelde hepsi birbirini tanırlar!  Örgütsel çalışırlar! 

Araç başına gelinmeyen görücüye çıkmayan araç o fiyattan evde kalır ...fiyat düşülmüyorsa

Ha ben ilk arayana gelene sattım diyen favori sıfırdı kimse aramamıştı diyen varsada her malın bi alıcısı çıkar tabi ! 10 alıcı çıkmasada?

osmanal51 ve Ömer Kahraman bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Savatage Golf 7 yi ilana verdiğim ilk gün komşumun bir akrabası aradı ben bu aracı biliyorum 100 vereyim bitirelim bugün dedi olmaz deyip inat ettim 1 ay sonra 100 bine zor sattım😊

Çoğu vakit böyle olur aslında ilk arayana vermek lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...