Jump to content

Ferdi

Satılık golf 7

Recommended Posts

@brt06 evet ama kavrama dalan değişmiş garantiden ayrıca daynoda 136 hp çıktı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynı donanıma sahip fazladan geri görüş ve orjinal vebostalı golf incelemiştim, Kastamonudan bi arkadaş satın almıştı çok farklı bi dünya 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Km biraz yüksek ama satılacak araba değil bu.Aynısını bulamassınız.Tavsiyem hayalet ekran taktırın bir süre daha binin keyifle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yunusaktas91 piston, gömlek, yatak gibi motor içi parçalarda bazı arızaların 122 yahut 125 bg olanlara göre daha fazla olduğundan bahsediliyor, tam teknik açıklaması nedir bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ferdi fiziğin doğası bu aslında, aynı ölçüdeki motordan 27 bg fazla güç almanın mutlaka bir etkisi olacaktır kaçınılmaz olarak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Serkanasn Anladigim kadariyla dsg mevzusu gibi tamamen kullanima ve şansa bağlı, biraz da istatistiki bir durum... Ben de ayni aractan almayi dusunuyorum, arastirma halindeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yunusaktas91 benim daha önceki aracımda leon fr act ydi ondada sıkıntı yaşamadım bubaracta 2013 model 143 binde şimdilik birşey yok ama bakalım nolcak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

140'lık CPTA motorun kullandığı Turbo 04E145721B
150'lik CZEA motorun kullandığı Turbo 04E145715D
150 HP LİK 04E 145 715 F olacak küçük bir düzeltme yapayım. bu yazıdığım Turbo kodu 01.28.2016 tarihinden sonra üretilen Golf Act motorunun Turbo kodu.

Anlıycanız turbolarda farklılıklar var ve ACT nin bi sıkıntısı oldugunu düşünmüyorum Düzgün bakımsız kullanılan her aracta sıkıntılar vardır.Önemli olan düzgün bakımlı scr si belli araclar almaktan geciyo sıkıntı yaşamamak onun için iyi araç iyi paraya çıkıyo arkadaşlar malesefki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Okan Şen @yunusaktas91 benim daha önceki aracımda leon fr act 150 likti ve yazılımlı ortalama 185 190 hp vardı o aracı 205 hp yaptık sonra turbo patladı dediginiz gibi araçları olması gerektiğinden fazla yormazsanız ve bakımı düzgün olursa sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...