TEKRARDAN GOLF BU SEFER ''ACT'' 150 HP

Maşallah hocam kazasız belasız.

Rline bodykit şiddetle tavsiye ederim. Araç bambaşka bir hale gelir. :)  

@Okan Şen maşallah güzel araç özel değilse ne kadara aldınız aracın yaşı ve km sini paylaşabilir misiniz bir arkadaşımda act düşünüyor bilgi amaçlı soruyorum

Maşallah kazasız belasız günler hocam ama o marpşiyel ön liplerden hemen kurtulun :)  cok abartı durmuş

@brt06 2016 / otomatik 48.000 de poşetleri daha durmakta üzerinde boyasız uzatılmış garantisi devam etmektedir  :)  fiyat vermim çok etik olmaz ..

@yusufacs arabayı satıp satmamak arasında kararsız kaldıgım için onları yaptırmıştım satmazsam direk R lin olucak zaten :)

Masallah nazar degmesin. Alali ne kadar oldu bilmiyorum ama yakit tuketimini deneyimleme sansiniz oldu mu?

@yunusaktas91 çok teşekkürler yakıta çok dikkat etmiyorum açıkcası ortalamasına ama uzun yolda karma kullanımda 1 depo ile 800-900 km gidiyor..Şehir içinde ise kullanıma baglı 550-600 bir depoyla .

@Okan Şen Uzun yolda tasarruflu oldugunu cok yerde okumustum ama sehirici tuketimi bayagi fazla gorunuyor sizde. Dediginiz gibi kullanima bagli olsagerek. 

Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Maşallah diyeyim nazarımızda deymesin (y)

@yunusaktas91 uzun yolda 5.7 kasmadan .şehir içinde az yaksın die bi cabada bulunmuyorum hafta sonları kullanıyorum genelde zaten oda performanslı kullanım benzinli bir arac için bana göre makul bence.

Geri
Üst Alt