Direksiyon Kaplayacak Yer

yusufacs

Katılımcı Üye

İsim
Yusuf
Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar kazasız belasız günler istanbul içinde bildiğiniz güzel bi direksiyon kaplayıcı varmıdır fiyat olarakta biraz uygun olursa bi kaç yere sordum alcantra kaplamaya 450 TL civarlarında istediler belki daha uyguna cözebileceğimiz yerler vardır diye düşündüm kenarı cok yıprandı cünkü :)  

@yusufacs Hocam kaliteli ve iyi fiyata iş yapan bir usta bulabilirsek ben de yaptırmayı düşünüyorum. Toplu gidersek belki indirim olur :D  

Esenlerde kahraman usta diye bir arkadaş kendisi el dikme kılıf yapıyor, bir kaç gün önce alcantra direksiyon ve vites körüğü yaptırmıştım.

Direksiyon kılıfı 150-körük 50 tl fiyatı var tavsiye ederim.

WhatsApp Image 2019-10-30 at 15.22.27.jpegWhatsApp Image 2019-10-30 at 15.22.26.jpegWhatsApp Image 2019-10-30 at 15.22.25.jpegWhatsApp Image 2019-10-30 at 15.22.27 (1).jpeg

Ben beğendim hemen numarasını istedim arkadaştan müsait zamanımda gidip yaptırayım 150 tl cok iyi bi fiyat :)  400 tl başlıyor emsalleri 

Google’a esenler kahraman usta yazıp bi şansımı deneyeyim dedim. letgo da tam teşekküllü profili çıktı ustanın.Konu içim teşekkür ediyorum yardımcı oldu 😊

Artcar Cem tavsiye edebilirim... mk6 varken komple deri yaptırmıştım... sağlam işcilik, üç beş fazla ücret ama değer...

Ben beğendim hemen numarasını istedim arkadaştan müsait zamanımda gidip yaptırayım 150 tl cok iyi bi fiyat :)  400 tl başlıyor emsalleri 
@yusufacs Hocam işe kötü demiyorum ama 150 liraya yapılan kaplama ile 400 liraya yapılan kaplamayı aynı kefeye koymuyorsunuzdur umarım. Ben biraz fazla verip rüşdünü ispatlamış bir yere yaptırma taraftarıyım.

Fiyatına göre güzeldir, o ayrı ama ben size o fotoğraflardan bir detay göstereyim eğer benim için sorun yok derseniz yine yaptırın.

213243028_WhatsAppImage2019-10-30at15_22_27.jpeg.164a68a7735f88a33cd7d75ec15e421e.jpeg

Gunaydınlar,

400 TL lik kaplama dediğiniz direksiyonu komple söküp açık kalmayacak şekilde kaplama olabilir. Arkadaşımız üst resimde göstermek istemiş kenarlar dışarıda kalıyor yani sadece üstten kaplama oluyor. Benim aracımdada böyle şuanda. Ancak ben daha sonradan komple cıkarttırıp daha iyi bir kaplama yaptırıcam. İlk bakışta güzel duruyor ama benim gibi takıntılı biriyseniz belli bir zaman sonra hoşunuza gitmeyecektir. 

Şöyle bir kaplama var n11 de. Baya ucuz 70₺.Evet derisi kaliteli olmayabilir. Ama o tuşların sağında solunda herhangi bir problem olmamış.İçine tam oturmuş.Yani uygulama olarak bir kusur göremedim ben.ve 1 yıldır kullanan insanların yorumu var hiçbir şey olmadı çok sağlam diye.sipariş verdim.Kendim uygulayacağım.Zaten kalitesi bana çok kötü gelirse uygulamadan iade ederim.bi zararı yok :)

FFA57F54-EA18-42E0-90A5-2B1C4DCD74B8.jpeg

Bu attığınız tam uyumlu olarak geçenlerden.   Çinde de zamanında çok satıldı, ama çinde olanlara göre malesef derisi daha kalitesiz ve fazla parlak duruyor. Türkiyeye bu tam uyumlu olanlar gelmeden önce çinden almıştım 2 takım. Hem kendi aracımda hem de diktiğim diğer araçta derisinde vs hiçbir sorun yaşamadık. Ama tavsiyem eğer bulabilirseniz 250-300 e sıfırdan tertemiz deriyi diktirmeniz... Ekli dosyayı görüntüle 22888Ekli dosyayı görüntüle 22889

Şöyle bir kaplama var n11 de. Baya ucuz 70₺.Evet derisi kaliteli olmayabilir. Ama o tuşların sağında solunda herhangi bir problem olmamış.İçine tam oturmuş.Yani uygulama olarak bir kusur göremedim ben.ve 1 yıldır kullanan insanların yorumu var hiçbir şey olmadı çok sağlam diye.sipariş verdim.Kendim uygulayacağım.Zaten kalitesi bana çok kötü gelirse uygulamadan iade ederim.bi zararı yok :)

Ekli dosyayı görüntüle 28586

Geri
Üst Alt