Carplay Teyp İçin Geri Görüş Kamera ve Usta Tavsiyeniz

omurkadir

Katılımcı Üye

İsim
Ömür
Merhaba çinden carplay teybim geldi, geri görüş kamerası ile birlikte ürünü taktırmak istiyorum uygun fiyatlı plakalığa vs. takılanlardan. Amblem kamera teybin fiyatı kadar, bu kadar para vermek mantıklı gelmedi.

Teybi monte ettirmek ve geri görüş kamerası monte ettirmek istiyorum Kocaeli'de yaşıyorum buralarda, Sakaryada veya İstanbul Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? çok teşekkürler.

Merhaba çinden carplay teybim geldi, geri görüş kamerası ile birlikte ürünü taktırmak istiyorum uygun fiyatlı plakalığa vs. takılanlardan. Amblem kamera teybin fiyatı kadar, bu kadar para vermek mantıklı gelmedi.

Teybi monte ettirmek ve geri görüş kamerası monte ettirmek istiyorum Kocaeli'de yaşıyorum buralarda, Sakaryada veya İstanbul Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? çok teşekkürler.
Merhaba teybin montajı ve kodlamasında yardımcı olurum . Geri görüş kamerasını beraber takarız derseniz birlikte takabiliriz .

Upvote 0
Belki istediğin kadar ucuza olmayabilir.ama ender elektronik işinin ehlidir bu konularda..dışarıda çok ucuza yaptırıp Memnun kalmayıp tekrardan gelip orada bir daha yaptırmak zorunda kalan bir çok araç biliyorum.. 

Upvote 0
Arkadaşlar bende de 6.5" Çin cihazı var (carplay yok), plaka lambasına takılan geri görüş kamerasından taktırmak istiyorum. Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır bu işlem için?

Upvote 0
Arkadaşlar bende de 6.5" Çin cihazı var (carplay yok), plaka lambasına takılan geri görüş kamerasından taktırmak istiyorum. Anadolu yakasında tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır bu işlem için?
Zulalyol ustad ile iletisime gecmenizi oneririm

Upvote 0
Zulalyol ustad ile iletisime gecmenizi oneririm
Zulal beyle iletişime geçtim ancak daha sonra dönüş yapmadı.

Upvote 0

Geri
Üst Alt