Far hakkında

ByCiHaT

Üye
İsim
Cihad
Merhabalar,   Arabama    H7 için   

Philips White Vision H7 Beyaz Halojen Performans Ampulü ,   bunu  alıcam.    H15  İçin    Halojen   ve  Beyaz   Işık için  Önerisi olan varmı ?   Led  alıcaktım   karşıdakine verdiği zarardan ötürü vazgeçtö.

@ByCiHaTHocam bu konuda arkadaşlardan biri dediğiniz ampulün resimlerini koymuş göz almadığını söylüyor bakabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ByCiHaT merhabalar, beyaz ampul genelde sarı ampulü çok fazla aratıyor. Söz konusu iyi markalarsa belki hatrı sayılır bir performans gösterebilirler. Size tavsiyem sarı beyaz arası olan Osram ampuller vardı onlara bakmanız. Halojenden daha iyi bir aydınaltma ve renkleri var.
F/P  Ürünü bişey arıyorum hocam.   Shark demişsiniz diğer  konuda,  onu araştırıyorum şimdi.

Arkadaşlar   H7   White Wision sipariş ettim,  onlar geldi.    H7   Halojen montajı  için   Farlar  kesinlikle sökülecek mi ? Bilgisi olan varmı ?    Montajın olduğu bir video  varmı  youtube dan  ne kadar baktıysam hep söktüler farları.

Arkadaşlar   H7   White Wision sipariş ettim,  onlar geldi.    H7   Halojen montajı  için   Farlar  kesinlikle sökülecek mi ? Bilgisi olan varmı ?    Montajın olduğu bir video  varmı  youtube dan  ne kadar baktıysam hep söktüler farları.
Ana far kapağının olduğu yere eliniz giriyorsa farı sökmeden değiştirebilirsiniz, girmiyorsa sökmekten başka çare yok.. değişim esnasında ampülün ucundaki pütürlü kaplamaya el değmemesi gerek..!!

Cam yüzeye de dokunmamaya çalışın, şayet isten dışı cama temas ederseniz gözlük bezi tarzı bir bezle nazikçe siliniz.. 

@forzaGilles hocam Bir şey soracaktım halojedeki turuncu sinyali led yapabiliyor muyuz, aliexpresste var ledler ama nasıl takılıyor bilginiz var mı?

Sinyaller led yapılabiliyor. Eskisini söküp direk yenisini takabilirsiniz. Herhangi bir ekstra işlemi yok. İkisinin de duya giren kıssmı aynı olduğu için eskisini çıkarıp direk ledi takmak yeterli. 

Ben h7 philips Diamond vision ları farı sökmeden arka kapaktan doğru biraz uğraştırsa da takmıştım.

Deneyecem yarın sabah  inşAllah hallederim. 

Geri
Üst Alt