Halojen için bir seçenek olabilir mi?

White Vision güzel ürün., arkadaşın dediği gibi 450 saat çalışma ömrü var., 450 saat iyi bir süredir., standart ampülün de zaten yaklaşık 500-550 saat çalışma ömrü olur.. ama yanlışlıkla Plus versiyonu var onu almayın, onun ömrü kısa 250 saat

@bangduck Aman hocam Diamond Vision ile etrafta disko ışıkları takmış gibi dolaşırsınız., O ürün beyazdan çok morumsu bir rengi var., karşıdan geleni ciddi şekilde rahatsız eder., Philips'te Xtreme Vision veya White Vision harici ürüne bakmayınız..

White Vision: beyaz ışık isteyenler ve standart ampüle göre bir nebze daha iyi aydınlatma için

Xtreme Vision: Benim için beyaz renk ışık vermesinin önemi yok., ben iyi aydınlatma sağlaması istiyorum diyenler için (beyaz-sarı arası renk tonunda ışık verir.) ama aydınlatma performansı en iyi ampül..
@bangduck @forzaGilles Hocam sağolsun herseyi anlatmış bütün mesele kelvin lümen vs bir kaç saatlik araştırma ile size en uygun ampulu seçebilirsiniz bence 4300 kelvin üzeri sıcaklık değerlerine çıkılırsa görüş azalıyormuş o yüzden sarı beyaz arası fakat Lumen değeri yüksek ki Philips White vision bayağı işinizi görecektir diye düşünüyorum. 
@Tracy299 hocam bende çok istiyordum u  veya j led fakat nasip olmadı :)  ürünü n11 Den aldım insallah müsait zamanda video yükleyeyim 

fotodaki benim araç. üstteki philips diamond vision alttaki standart.

diamondlar yakından mavimsi ancak karşıdakinin hiç gözünü almıyor aylarca hiç selektör yemedim. ancak aydınlatması standart ampüle göre zayıf.

öyle 8-10bin k xenonlar gibi apaçi değil. hatta hiç apaçi durmuyor öyle olsa dakkasında sökerdim sadece yakından hafif mavimsi.

beyaz xenon görüntüsü olsun yeter derseniz ideal.

şu anda aracımda son fotodaki mercekli çift j led takılı kullanıyorum, ortalama bir led ampül takılı olmasına rağmen halojenden daha iyi aydınlatma sunuyor. hiç de göz almıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 24750

Ekli dosyayı görüntüle 24751
Hocam mercekli j led farları orjinal mi setup kurdunuz yoksa Asya mali tak çalıştır ürünlerden mi? 

Arkadaşlar bi de bu turuncu sinyalleri led yapabiliyor muyuz bilgisi olan varmı

kullanan arkadaşlar hangisini tavsiye eder ? 

x-treme vision 

white vision

diamond vision 

sarı ampulleri değiştiricem

Uzun farlar için de h15 lere mi bakmak gerekiyor acaba?

İlgili birini bulmuşken bir soru daha sorayım uzunlarda beyaz halojenlere geçmenin bir sakıncası olumu acaba, burda lümen mi önemli renk sıcaklığımı?

@biycash ben uzunlarda led kullanıyorum, günlük trafikte uzun kullanılmadığı için karşı tarafı rahatsız eder mi acaba diye bir sorun yok sonuçta, o yüzden halojen H15 yerine led H15 aldım. uzunlar için taktığımız H15 ledler aynı zamanda gündüz farı da. gündüz farının şiddetini de vag-com ile % 35-40 seviyesine indirdim tam oldu.

@murat28 Peki ledler direkt halojeni çıkarıp takılıyormu, yoksa ayrı bir işlem gerektiriyor mu?

[mention=12581]mehmettopuz[/mention] aldığınız yerin linki varmı hiçbir sitede bulamadım ürünü.
Photon H15 7400 lumen oneririm 450 tl civaridir

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt