golf 7.5 klima gostergesi hic deger yok. KOD yardimi

ylmzctn28

Yeni Üye
İsim
Yilmaz
Selam golf 7.5 2017 aracta klima gosterge panelinde sayi degerleri hic yok. bunun kodlamasi varmi bilen varmi??

klima.jpg

Aracınızın paketi nedir? Comfortline ve Highline araçlarda çift yönlü klima olduğu için bu şekilde sıcaklığı gösteren led gösterge oluyor. Aracınızın ön konsol fotoğrafını atarsanız çözüm üretebiliriz hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak buyrun o kucuk ekranda ne normalde nede auto da deger gosteriyor. Yani hic bir deger sayi mevcut degildir. navigasyon ekraninda da klima ozelligi mevcut degil

golf7 klima.jpg

Aracınızda tek bölgeli manuel klima var hocam. Sizin dediğiniz rakamlar vs. çift yönlü otomatik klima olan araçlarda mevcut. Golf 7'lerde tek bölgeli ve çift bölgeli olmak üzere 2 tip klima mevcut.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ylmzctn28 anladim ama klima tuslarinin saginda ve en solunda kucuk cam gibi ekranlar var bosuna mi koymuslar :)

@ahmet3976  peki bu ekranda acilista logo cikarmi? bunu denedim secenek cikmadi:

teyp açılırken welcome to volkswagen logosunun ardından 
Bluemotion R RLine GTI GTD gibi logoların çıkmasını sağlıyor. 
Ana menüde Central Electric bölümü 
1- STG 5F Infortainment 
2- Coding 
3- Long Cooding Helper 
4- byte18 (üzerindeki sayısal değeri aşağıdaki logolardan hangisi yapılacaksa onunkiyle değiştiriyoruz) 
5- do it! 

@ahmet3976  peki bu ekranda acilista logo cikarmi? bunu denedim secenek cikmadi:

teyp açılırken welcome to volkswagen logosunun ardından 
Bluemotion R RLine GTI GTD gibi logoların çıkmasını sağlıyor. 
Ana menüde Central Electric bölümü 
1- STG 5F Infortainment 
2- Coding 
3- Long Cooding Helper 
4- byte18 (üzerindeki sayısal değeri aşağıdaki logolardan hangisi yapılacaksa onunkiyle değiştiriyoruz) 
5- do it! 
Kodlama konularına hakim değilim forumda konuları var ordan yardım alabilirsiniz.

Geri
Üst Alt