VagCom cihaz önerisi

@Recep Gül18.9 sürüm müydü ürün modeli miydi biraz eksiğim bu konularda kusura bakmayın😂

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY start stop dugmesine her bindiginizde basmaniza gerek yok. Son konumu hatirlayarak, her calismada son konuma alicak bir devre baglantisi ile istediginizde acip istediginizde kapatabilirsiniz. 

https://www.nicomania.de/auto/start-stop-automatik-deaktivieren

Arac tipine gore arti ve eksi tetiklemeli model var. Sanirim golfler eksi tetikleme calisiyordu. Bi ara cok arastirdim ama vitesin orayi sokmeyi gorum yemedi, vazgectim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=11839]HONEY[/mention] start stop dugmesine her bindiginizde basmaniza gerek yok. Son konumu hatirlayarak, her calismada son konuma alicak bir devre baglantisi ile istediginizde acip istediginizde kapatabilirsiniz. 
https://www.nicomania.de/auto/start-stop-automatik-deaktivieren
Arac tipine gore arti ve eksi tetiklemeli model var. Sanirim golfler eksi tetikleme calisiyordu. Bi ara cok arastirdim ama vitesin orayi sokmeyi gorum yemedi, vazgectim.
Bilgilendirme için teşekkürler bende bu tip elektriksel bağlantı yapmayi pek dusunmem

Basmaya devam

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam hangi kabloyu nerden almak lazim . Guncelleme mumkun mu mumkunse hangi tarz kablo almali?

Anladığım üzere Klon  kablolar aynı hocam görüntü de bi farklılık yok sadece kablonun ayrılıp ayrılmama gibi bi durumu oluyo oda hex v2 hex can olarak ayrılıyo hepsi aynı işleve aahip. Güncelleme de bi şekilde yapılabiliyo yasal olmayan yollarla sanıyorum ama yapılabildiğini biliyorum 😬 şuan yeni sürüm olarak 19.6 kullanılıyo 

@reaper0690  Donanım uygunsa yapılır, 3 farklı kablo donanımı var, fotoğraflarını bulursam göndericem birazdan.

@CemK eyw iyi olur ozaman onu alalim. Hatta hangisi oldugunu biliosaniz direk n11 linki falan atarsaniz onu alalim

Aşağıdakiler eskiden beri kullanılan kablolar, eğer içleri resimlerdeki HW 0x44 veya 0x46 gibi ise güncellenebiliyorlar. Bootloader açık ise hele içini açmadan direk USB'den bağladığınız bilgisayar ile güncellenebiliyor.

Kablolar.jpg

HW 0x44

HW0x44.jpg

HW 0x46

HW0x46.jpg

Son versiyon ise HEX-V2 olarak geçen bu kablo, genelde üzerinde verisyon yazılı değil, içinde yüklü olan versiyon sadece kağıtla yapıştırılmış durumda ve bu kabloda rahatlıkla güncellenebiliyor.

Hex-V2.jpg

Geri
Üst Alt