2017 midline plus 1.0 tsi manuel kaça alınır?

Mahir_ist

Yeni Üye
İsim
Mahir
Merhaba arkadaşlar, ilk defa golf bir araç alacağım için, daha sonra da satışında problem yaşamamak adına size sormak istedim. 2017 midline plus 1.0 tsi manuel 30.000 km fiyat 94 bine bitecek gibi. Kaza bela boya yok. Ekstra arka park sensörü var. Tungsten gri renk. Bu fiyata alınır mı? Daha sonra satışı zor mu? Çevremdeki herkes comfortline al diyor ama bütçe ye göre olanı bu. Siz ne düşünüyorsunuz?

@Mahir_ist hocam şimdiden alacağınız araç hayırlı olsun diyelim ancak bence de en az comfortline alın baktığınız araç 7.5 bütçenizi bilmiyorum ama 100 civarına 7 kasa highline bile tercih edebilirsiniz ( ille 7.5 kasa olsun diyorsanız kesinlikle comfortline derim)

Merhaba arkadaşlar, ilk defa golf bir araç alacağım için, daha sonra da satışında problem yaşamamak adına size sormak istedim. 2017 midline plus 1.0 tsi manuel 30.000 km fiyat 94 bine bitecek gibi. Kaza bela boya yok. Ekstra arka park sensörü var. Tungsten gri renk. Bu fiyata alınır mı? Daha sonra satışı zor mu? Çevremdeki herkes comfortline al diyor ama bütçe ye göre olanı bu. Siz ne düşünüyorsunuz?
Aracın piyasa değeri 95 civarı hayırlı olsun.

@Mahir_ist Benim en cok begendigim golf, tam bir fiyat performans araci, ayrica tas gibi arac, alin 200 bin km kullanin, 2.el piyasasida gayet iyi, ayrica isterseniz ihtiyaciniza göre istediginiz donanimi ekliyebilirsiniz. Benim aracimda tungsten gri, cok güzel renk, albenili bir görünüsü var, kaliteli gösteriyor, 2.elde satarken talibi cok olur.

Daha yılbaşında bu araçlar 85-90'a 10-20 bin km'de Comfortline bulunabiliyordu, ne ara bu kadar yükseldi arkadaş... Sıfır fiyatlarından daha çok artıyor ikinci el fiyatları.

@AhmetCakmak hocam piyasa garip bir hal aldı. Şubatta 2014 günbatımı 1.4 tsi highline manuel aldım, 55 bin km de 87 ye maloldu. Tavan + geri görüş vardı full servis bakımlıydı. Temmuz sonu 104500 e sattım. Şimdi de 114 e 2016 kasım çıkışlı bir pasifik mavi highline aldım 1.4 tsi manuel. Uled kamera tavan ve keyless var. Yine full servis bakımlı çiçek gbi araç. Anlamadığım nokta ise; dün 119 a satsam satabiliyordum. Dolar eurodan hızlı çıkan bir piyasa var golfte

@alicankaradag Dövizden cok Vergi indiriminin kalkmasida ciddi etken, buyüzden fiyatlar dövizden artisindan daha cok artti, yil sonunda hurda indirimide bitiyor, uzatmazlarsa arti 8 bin sifir araclar zamlanir.

Daha yılbaşında bu araçlar 85-90'a 10-20 bin km'de Comfortline bulunabiliyordu, ne ara bu kadar yükseldi arkadaş... Sıfır fiyatlarından daha çok artıyor ikinci el fiyatları.
Aynen hocam, 1 senedir elimdeki 7 midline i satıp 7.5 comfortline alayım diyorum, fırsat olmadı bir türlü . Şimdilerde faiz düştü ödemelerim azaldı imkanım var fakat 100 bin in altında araç yok. Başka bahara ertelemeyi bırakın gittiği yere kadar elimdekini kullanacağım sanırım. 

Sarı sitede aynı renkte 9 bin km de manuel midline 1,0 106 bin imkaninjz varsa biraz daha koyup alabilirsiniz bende 1.0 bakıyorum 

1.5 yıldır 1.0 comfort DSG kullanıyorum. Tavsiye ederim. 1.0 olduğuna şaşıracaksınız. 

@Mahir_ist Dostum hiç şüpheniz olmasin 2018 de sifir 1.0 dsg aldim benimde şüphelerim vardi malum.Simdi ise canavar gibi dağ bayır yük muk  deli gibi gidiyor.

Geri
Üst Alt