Golf 8 ile gelen yeni donanımlar ve değişimler

Çok çok çok çok güzel :) İnşallah iyidir de.

Hala arabanin dis tasarimina alisamadim, hakikaten alman arabasi gibi degil resmen japon arabasi gibi on tarafi. Birbirinden kopuk cizgiler vs bir tuhaflik var aracta ama anlamadim. 

Hala arabanin dis tasarimina alisamadim, hakikaten alman arabasi gibi degil resmen japon arabasi gibi on tarafi. Birbirinden kopuk cizgiler vs bir tuhaflik var aracta ama anlamadim. 
Anlamanıza gerek yok hocam bu araba olmamış., dizel skandalı vw’yi çok bozdu., aracın torpido halı kaplamasını bile kaldırmışlar., reno clio gibi takur tukur.. satar mı TR’de satar ama avrupa’da eski satışları olmayacaktır., Avrupada ki Golf kullanıcıların büyük çoğunluğu daha önce Golf sahibi olmuş insanlar., malzeme kalitesinden çalmaları satışlara olumsuz yansıyacaktır.. TR için dizelin gelmeyişi yine düşündürücü satışları etkiliyecektir..

Anlamanıza gerek yok hocam bu araba olmamış., dizel skandalı vw’yi çok bozdu., aracın torpido halı kaplamasını bile kaldırmışlar., reno clio gibi takur tukur.. satar mı TR’de satar ama avrupa’da eski satışları olmayacaktır., Avrupada ki Golf kullanıcıların büyük çoğunluğu daha önce Golf sahibi olmuş insanlar., malzeme kalitesinden çalmaları satışlara olumsuz yansıyacaktır.. TR için dizelin gelmeyişi yine düşündürücü satışları etkiliyecektir..
Golf 8 in tahmini şatış fiyatına şu sıralar yeni 508 giriş paketi satılıyor d coupe bu araca ben bayıldım bence adminler peugeotutkusu.com alan adını alsınlar şimdiden ileride lazım olacak🤔

Birkaç alman arkadaş sizinle aynı fikirde, tasarım olarak hiç yenilikçi bulamadılar golf 8 i. "Eğer alacak olursam farklı modellere yönelirim fakat golf 8 düşünmüyorum"diyorlar. 

Kaput amortisörünün, torpido gözünde kadife kaplamanın, bardaklığın üzerinde sürgülü kapağın olmayışı bence çok göze batan eksikler. Sırf bu sebeplerden ötürü bile tercih etmezdim, ucuz bir araba olmayacak ki neden malzemeden çalınmış bir golf tercih edeyim? 

Bence volkswagen kasıtlı olarak böyle bir hamle yaptı, golfü söndürüp tiguanı parlatacaklar bence.

Parlatma degil, bunlar olmasa bile sinifinin en kalitelisi hala Golf 8 olacak. Sorun golfun rakiplerinden bunlari calsa bile artisinin olmasi... 

mk8 den sonra Yine 140 promil alkollü anlamsız bakışları var bu yeni Leonun da  (mk8 gibi)

Arka zaten Laleli pavyonu gibi  boylu boyunca LED stop olacaksa ??(olmuş zaten)

Mk8+yeni Leon bi Yeni Octavia etmiyor yani

Lansman yarın gece bu arada 

Screenshot_20200127-210631.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage on tarafi fena durmuyorda arka tasarim ne oyle ya tek kaşlı gibi olmus, ama tahmim ettigim gibi olmus mk8 in onu facia arkasi idare eder bu aracin hem onunu hem arkasini iyi yapsalardi golfun dis tasarimi cok elestirilirdi leonunda arkasi facia olmus, vw grubu boylece dengelemis iki araci eski kasalaridan daha kotuye goturerek .

@metinkar

Hayyy hocam !

Bana gülerler diye Egea ya benzemiş diyemedim!

Tam isabet ! 

Farlara bakınca değilde tümden önden bakınca Egea hissiyatı var!

Vag için 

Şu an silah zoruyla yeni araç alınacaksa o da Yeni Octavia olur

Geri
Üst Alt