Golf 8 ile gelen yeni donanımlar ve değişimler

Opsiyon olarak kış paketi alınması gerek. Bu paketle birlikte; far yıkama, ısıtmalı silecek suyu fiskiyesi, koltuk ısıtma, silecek suyu azalma uyarı ikazı ve daha büyük 5 Litre silecek suyu bidonuna sahip olunur..
Maalesef hocam. 

Isvecte Golf 7 de Halojen far da bile standart gelen far yikama önce makyajli passatla ardindan yeni Golf 8 le beraber kaldirildi. 

Hem yasal zorunluluk olmamasi hemde maaliyet dusurme anlaminda bundan sonra far yikama sistemli VW araclari görmeyecegiz. 

Zamanında nasıl EK kasadan sonra Civicler benim için bittiyse, MK7.5 tan sonra Golf ve Leon da benim için bitmiştir.

güzel bir paylaşım, teşekkürler, emeğinize sağlık...teknolojik yenilikleri arabaya soktukça, arabanın ruhu ölüyo, araba kullanım rahatlığı ön planda olsa da araba kullanma keyfi yerlerde...

Kesinlikle RLine daha güzel. Perfore Deri direksiyon tek parça ön koltuklar baya güzel 

Beğenmeyenlerin fikirlerini merak ediyorum :)

(Sayfa veya siteyle bir bağım yok. "Search"te çıktı) 

Ben bu o.z jantlara bitiyorum, mk8de guzel durmus bayagi ama su 19” jantlari herhangi bir arabaya takip - bu sekilde yere yaklasitirilirsa cirkin araba kalacagini sanmiyorum :D  

• Beğen
Tepkiler: SCC
@SCC hocam zaten arkasi fena degil sorun on tasarimda:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Asıl sorun konsolda, her şeyin ekrandan yönetilmesi pratikte hiç kolay değil, sürüş güvenliğini de tehlikeye sokacağı kanısındayım.

• Beğen
Golf 8 R Nürburgring'de test yaparken kameralara yakalanmış. Halen daha tamponlarda vs. test edilen şeyler göze çarpıyor.

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

5.jpg 6.jpg

R line beyaz golf 8 güzel.Fiyat konusunda gecen bir yerde gördüm 300 u geçecek deniliyor.Dogru mu acaba

R line beyaz golf 8 güzel.Fiyat konusunda gecen bir yerde gördüm 300 u geçecek deniliyor.Dogru mu acaba
Liste fiyatında geçmesi muhtemeldir ancak satış fiyatı farklı olabilir.

Euro ve doların yükselişi bu şekilde devam ederse maalesef şapkadan tavşan değil kobra bile çıkabilir.

• Beğen

Geri
Üst Alt