Golf 8 Motor Seçenekleri, Yeni Teknolojiler ve Tüm Detaylı Bilgiler

style paketi   ne kadar ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Kırcalı  türkiye ye 2020 ekim kasım gibi satışa çıkacak . Bilgi instagram vwturkiye resmi hesabından alınmıstır. 

Ocak ayından itibaren golf 7.5  satışları yeniden devam edecek ama fiyat % 20 farklılık gösterebilir.

@firatkavcu Hocam farklılık gösterecektir derken golf 7.5 fiyatlar düşer mi yükselir mi diyorsunuz? 

@aydancan vw araçlarının tercih sebebi zaten gördüğüm kadarıyla dsg, adamlar bu kadar talep varken neden ar-ge yapıp para harcasınlar geliştirmek için, zaten müşteri sıraya yazılıyor almak için.

Merhaba arkadaşlar en çok merak ettiğim konu torsiyon çubuğu var mı yok mu bilgisi olan var mı

GTE'nin dış görünümü hariç ucube...Bu arabayı çok eleştirdim, hiç beğenmedim. Ancak bu oturaklı hali hariç. Lütfen alacak arkadaşlar bu şekilde alsın, piyasayı boş araçlarla doldurmasın, Golf 8 in diğer hallerini yollarda görmeyelim, gözlerimiz de kanamasın.

Golfe bak bir de şu heybetliye bak, çadır açılınca almanlar kıskançlığından çatlayacak... Üstelik e tsi falan değil bildiğin %100 elektrikli ve 500km menzile sahip.

IMG_20191223_203217.jpg

Bu yeni Manuel vites topuzunu bir ben mi sevemedim acaba :/ bu zamana kadar hep tasarım olarak güzelleşerek gitmişti her kasada ama mk8 ile mk7 nin gerisine gitmiş bu vites tasarımı Manuel vites için bence :/

İlk çıktığında hiç beğenmesem de, gözüm alıştıkça güzel gelmeye başladı :)

Geri
Üst Alt