2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

Video da şöyle bir şey farkettim öndeki ışık uzun

Screenshot_2019-10-25-00-35-28-31.png

Bu ışıkların fazlası pavyon havası verir a araca...

Aracın içini zaten lunapark gibi yaptılar (full ambiyans)

Pavyon/lunapark/taverna  mercedes A da bunun abartısı var bence iç dekorda..

İlk gõrüntú olumsuz gibi dursada çamurlamak için biraz durmak lazım.

Golf vs Leon savaşı alevlenecektir.

Golfe göre uygun fiyatli Leon new golf 8'i yırtar.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Video da şöyle bir şey farkettim öndeki ışık uzun

Ekli dosyayı görüntüle 24669
Evet bu ön panjurdaki led ışık şeridi R-Line donanımında ilerki bir tarihte opsiyonel olarak alınabilecek gibi bişey diyor;

Die R-Line (Abbildung zeigt seriennahe Studie) sowie die optional beleuchtete Kühlergrill-Lamelle in der Front setzt zu einem späteren Zeitpunkt ein. Ihr Volkswagen Partner informiert Sie gern.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1.6 tdi gelir ya da gelmez bilinmez ancak adamlar kaç yıllardır emisyon skandalı adı altında ün yapmış motoru dünya tanıtımında insanların gözüne sokacak kadar akılsız olacaklarını düşünmüyorum.

1.6 tdi gelir ya da gelmez bilinmez ancak adamlar kaç yıllardır emisyon skandalı adı altında ün yapmış motoru dünya tanıtımında insanların gözüne sokacak kadar akılsız olacaklarını düşünmüyorum.
Esas emisyon skandalına karışan motor şuan ürün gamında halaa mevcut olan 2.0 tdi motor hocam.. 1.6 tdi motor emisyon skandalından etkilenmedi (mk6 ‘yı katmıyorum, mk7 ve mk7,5 için konuşuyorum).. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Esas emisyon skandalına karışan motor şuan ürün gamında halaa mevcut olan 2.0 tdi motor hocam.. 1.6 tdi motor emisyon skandalından etkilenmedi (mk6 ‘yı katmıyorum, mk7 ve mk7,5 için konuşuyorum).. 
Haklısınız. 1.6 tdi kullanıcısı olarak 2.0 tdi golf ile alakalı herhangi bilgiye sahip değilim.

Emisyona karisan motor urun gaminda mevcut olan motor degil yani Golf7 de kullanilan hiçbir tdi motor emisyon skandalina karisan unitelerden degil tamamen farkli eskilerden.Eski nesilde 1.2 tdi-1.6tdi -2.0...vs hepsi hileli :)  Ayrica yeni dizel motorda cok ciddi emisyon azalmalarindan bahsettiler ,%10 CO2...vs

Günümüzün yeni tabiri klavye delikanlılığı yapmak yanlış olacak , bi gelsin binelim tekrar konuşuruz

gözle görünce daha güzel geleceği kesin zaman geçtikçe alışacak herkes çünkü golf 7 ve 7.5 lar eskimeye başlayacak ve meydan golf 8 e kalacak

bana sorarsanız hala kendi arabam 7 kasa daha güzel ama zamanla tercihler ve zevkler değişecektir.

Ben hep ayni şeye takıldım.

DSG de değişiklik var mı?

Herhalde yok,olsa bilhassa öne çıkartırlardı.

Arkadan güzel olmuş ön taraf biraz alışkanlık istiyor gibi iç mekan bmw'den kopyalanmış zamanla alışır bu kasayada. 

Geri
Üst Alt