2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

@ogzogz  yurt disinda fiyat bu civardaysa Turkiyede en asagi 250 olur bu arac ve maalesef pek sansi olmaz , benzinli ve manuel vites olarak. Alacak adam 20 daha koyar otomatik bmw 1 alir.
Gibi duruyor maalesef. Zaman gösterecek.

Golf8 250 olursa bmw de 320 olur bizim vatandaş en iyi ve uygunu bu der tam f/p arabası deyip bayiilere tekbirrr sesleriyle hurraaa hücum eder.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu aracin full olani ve otomatigi bu gidise gore 280-290 bandinda olur. Bu arac ulkemizde nasil satar merak ediyorum.

Bence bu işin öznesi golf 8 değil. Ne kadar pahalı olacağı veya eskiye nazaran ülkemizde satışlarının azalacağının sebebi de golf değil. 

Bizim alım gücümüz neden düştü? 

İş yerinde Nakliyeci yaşlı amca var emekli, ehonomomiz iyi, Almanya bizi kıskanıyor, köprülerimiz havalimanlarımız, 15 Temmuz destanı, sayın cumhurbaşkanımızın dik duruşu filan ahaber izleye izleye zehirlenmiş. 

Dayı diyorum emeklisin neden kamyona sandık yükleyip güç sarfediyorsun, senin yaşında alman dayı bodrumda Marmariste viskisini yudumlayıp tekneden atlıyor jetskiye biniyor. 

Onların beka sorunu yok diyor. Bende mecbur Peki diyorum. 

Bence bu işin öznesi golf 8 değil. Ne kadar pahalı olacağı veya eskiye nazaran ülkemizde satışlarının azalacağının sebebi de golf değil. 

Bizim alım gücümüz neden düştü? 

İş yerinde Nakliyeci yaşlı amca var emekli, ehonomomiz iyi, Almanya bizi kıskanıyor, köprülerimiz havalimanlarımız, 15 Temmuz destanı, sayın cumhurbaşkanımızın dik duruşu filan ahaber izleye izleye zehirlenmiş. 

Dayı diyorum emeklisin neden kamyona sandık yükleyip güç sarfediyorsun, senin yaşında alman dayı bodrumda Marmariste viskisini yudumlayıp tekneden atlıyor jetskiye biniyor. 

Onların beka sorunu yok diyor. Bende mecbur Peki diyorum. 
Şu "bekâ" kelimesini icat edenin de ... Kullananın da ... Yiyenin de ... 

vay arkadaş araba konusu millet meselesine dönmüş konu nerelere gitmiş

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tuncidag ilk alanlardan biri olup burda golf 8 e merhaba başlığı açmayasınız sonra🤣🤣

manuel yeni adı ile en fulu:) 

45.000€ yani ortalama 295-300bin ₺ satışa çıkmışken ülkemiz de kaça satılır tahminleri alalım... birde almancası olan varmı bu sol altta iki fiyat daha var onun anlamı nedir tam olarak...

4E2AEA75-B6C7-413A-AC37-EEF879E0C408.jpeg

2DB726BE-7F1B-49E1-A4B2-09C472F7D4F4.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
aracı hiç ama hiç beğenmedim....önü bu kadar kötü yapılamazdı...yakışıklılıkta 7.5'un eline su dökemez

Golfün manuel viteslerinin topuzları çok çirkin. DSG vites topuzunu bu kadar güzel yaparken, neden manuel vites topuzlarını çirkin üretiyorlar?

@vsoner herkes dsg alıp iyiniyet garantisi devam için sadece yetkili servise gelsin diye sanırım, nihayetinde satılan araba bir ticari eşya ve ticaretin kuralı belli.

@metinkar Bu aracin full olani ve otomatigi ulkemizde 300 bin olur o zaman , ve maalesef satmasi pek mumkun olmaz. 

Geri
Üst Alt