2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

Mk8 için sıralar dolmuş, geçen bir bayiye uğradım 2020 kotaları doldu., şuan için golf 8'i 2021 den önce alamazsınız dediler, vw sürpriz yapıp kotanın üzerinde gönderirse belki dediler, zaten galericiler 8 er 10 ar tane almak için kapora yatırmış bile..

@ZITIPAŞA Bunu lafı söyleyen satış temsilcisi tiyatro oyuncusu olsa hiç sırıtmazmış., "yalan ne kadar büyük olursa o kadar inandırıcı olur" lafını aklıma getirdi..

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Recep Gül cam tavan app connect ve kamerayı çıkarırsanız fiyattan higline fiyatı 185 ten 160-165 iniyor, sanırım ülkemizde de 25 bin € civarında bir satış fiyatı var.

2108 golf manuel midline plus 2000 km 137bin yazıyor dodda. 

Vallahi öyle. Ben aracımı Ankara Eskihisar dan aldım. Ekim ayının sonunda. Aldığım gün bir abi Balıkesir Cunda dan gelmiş polo almak için. 2017 DSG golf comfortline 25000 km sürüş konfor ve ışık görüş + ları var hatasız 112 ye saymislar kapının önünde başka bir müşteriye 125 e gel dediler ve adam geldi yani tutturabildiklerine satıyorlar bu fiyatlara yersen. 

• Beğen
Tepkiler: SCC
@typhoons ben birşeyi böyle ederinin 15-20 fazlasına satanlara hayranlık duyuyorum büyük yetenek.

dün doğuş otoya uğradım 0 araç yok denecek kadar az koca bayi terk edilmiş gibi ticari araçlar var golf 8 içinde 2020 ağustos dediler

dün doğuş otoya uğradım 0 araç yok denecek kadar az koca bayi terk edilmiş gibi ticari araçlar var golf 8 içinde 2020 ağustos dediler
Rezillikten başka bir şey değil tüm markalar için. El birliğiyle 2.el fiyatlarını şişirdiler. 2020 model araçlar yüksek fiyattan sular seller gibi satılır artık. Ne de olsa alıştı millet...

Mk8 den copy leme yapacağım tek şey?

Kendi aracımda bagaj kapağı sol far altı 

Golf yazı iptali ! Sonrası

Bagaj açma vw logo altına 

G O L F yazı uygulaması

Font büyüklükleri ve stili aynı değil sanırım?

Ama yakın zamanda internete düşer bu mk8 logo altı orta Golf yazısı

IMG_20191216_180527.png

IMG_20191216_180203.jpg

@ogzogz  yurt disinda fiyat bu civardaysa Turkiyede en asagi 250 olur bu arac ve maalesef pek sansi olmaz , benzinli ve manuel vites olarak. Alacak adam 20 daha koyar otomatik bmw 1 alir.

Geri
Üst Alt