2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

Bence mk8 mk7 etkisi yaratmayacak piyasada , dogus biraz reklam yaptirarak algi yaratmaya calisiyor. Ic tasarim tamam diyelim arka tasarim da tamam diyelim ancak bir aracta onden goruntu cok onemlidir bu aracin onden hicbir albenisi yok maalesef aksine gercekten cirkin bile denilebilir. Bu aracin satmasinda en buyuk etken fiyatlandirmasi olacak, dizel motor getirmiyorsun, tasarim cok begenilmiyor ee insanlar niye tercih etsin eger bmw1 mercedes a180 ile arasinda 10-15bin fark olursa maalesef isi zor. Ozellikle bmw 1 gerek tasarim gerek kalite olarak onunde bu aracın.

Bir inceleme videosunda arka koltuklarini gordum ve gercekten sasirdim. Koltugun kapiya en yakin kisimlari yamuk yumuk duruyordu sungeri duzgun yerlestirilmemisti resmen. Bu arabada birseyler yanlis ve eksik yapilmis ama gercegini gormeyi bekliyoruz bakalim bir umut.

Gerek teknolojisi gerekse de yeni görünüm bence çok güzel olmuş. Golf8 fiyat olarak abartılmadığı sürece rekor kırmaya devam edecektir.

Nissan Micra otomatik 120 binden basliyor 150 bine kadar cikiyor, üstelik lansman fiyati dolayisiyla indirimli hali, BMW1 dizel suanda borusanda kalmadi, en son 290 bine verdiler.

Mercedes A fiyatlarini bilmiyorum ama oda BMW'yi takip eder

Yani bu arabanin tutmasi icin, benzinli otomatik comfort (LIFE)200 bin alti olmasi lazim, ama sanirim suanki piyasa bize bunun mümkün olmayacagini gösteriyor

B segmenti japon 150 bin olduguna göre C segmenti en ucuz alman kac para olur?

@krym 220-230 civarında bir rakama en üst donanım cam tavanlı olarak gideri var gibi.

@krym yoo şuan 189 olan 1.5 Highline dgs Cam tavan+app connect+geri görüş+Kış paketli araçtan 40 daha yukseğe satılacak diyorum.

@Alpyaman onlara bakmayın siz tdi ler bile 190 civarında gidiyor hemde esnaftan.

767366684

766817860

@Serkanasn Kusura bakma kardes ama saka gibisin, sifir arac fiyatlarindan bahsediyoruz, 2.el fiyatlarini referans olarak gösteriyorsun

@krym yoo şuan 189 olan 1.5 Highline dgs Cam tavan+app connect+geri görüş+Kış paketli araçtan 40 daha yukseğe satılacak diyorum.
:D Millet niye 1.0 dsg comfort 2018 modele 150 bin lira veriyor ( Satilan rakkam, ilan fiyati degil), hangi bayi? bu bayi niye bu fiyata veriyor? DOD bile ucurmus fiyatlari, yani DOD ikinci eli bayideki sifirdan daha pahaliya mi satyior? ...... Cilgin sorular

@krym sıfırı zaten 187 bunun neresini tartışalım?

200-230 isteyenler boşuna uğraşıyor ikinciel olarakta sıfır ile fiyatlar yakın demek istedim onun için ilanları gösterdim.

yoksa 2017 ye de 200 isteyen var, yakında bende 190 dan ilana vereceğim 2017 yi.

Nerede 187 bin söyle gidip alayim, benim araca 155 bin veriyorlar, üsütne koyup alayim

Benim aracin sifiri 155 bin liraydi buarada

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt