2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

High için ? @bf417

Zaten donanım olarak ön  led+hayalet vardı ..bunun fiyatının ultra şişmesi için bir neden yok 

Şu an 194 deniyor(cam çatı+geri görüş+app)

11 bindirin 205 ten  verin işte!!! 

Yanlışlıkla 225-230 lu fiyatlara tav olan harakiri yapar!

Motora cam suyu eklerken kaput çubuğu yerinden kayar kaput kapanır kafa içerde kalır çubuk saplanır falan!!! 230 a hayırlı olmaz yani!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC

High için ? @bf417

Zaten donanım olarak ön  led+hayalet vardı ..bunun fiyatının ultra şişmesi için bir neden yok 

Şu an 194 deniyor(cam çatı+geri görüş+app)

11 bindirin 205 ten  verin işte!!! 

Yanlışlıkla 225-230 lu fiyatlara tav olan harakiri yapar!

Motora cam suyu eklerken kaput çubuğu yerinden kayar kaput kapanır kafa içerde kalır çubuk saplanır falan!!! 230 a hayırlı olmaz yani!!
O değil de kaça alırsak alalım tok kapı sesi diye yıllardır fransız italyan ve diğer millete mensup, araç sahiplerine hava attık, devran döndü mü ? şimdi dalga geçecekler çubukçular diye.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@forjust1day manuel konsolda vardır lansmanda olmayan, klimasız golf üretmiş bir vw var karşımızda herşey olur şaşırmam.

@Savatage 194 çok büyük rakam ben tsi için en üst 185 tdi için 188 fiyat aldım beyaz opak renk için.

ilk zamanlar çekimserdim ancak dış çekimleri geldikçe araba daha iyi görünmeye başladı gözüme

Dış tasarım ön taraf hariç güzel duruyor, önden o oval hatlı kaslı halini kaybetmiş gibi, arkası ise sportif ve keskin duruyor, ve türkiyede bu araç fiyatlarıyla ne halde olur kestirmek çok güç, allah yardımcımız olsun. 200 baremini çok rahat aşacak.

ilk zamanlar çekimserdim ancak dış çekimleri geldikçe araba daha iyi görünmeye başladı gözüme
Kendini kaptırma hocam, hala hiç Bir albenisi yok, kendini kandırıyorsun. Bu oyuna gelme 👹

Her seferinde aynı şeyi diye diye 4 tane golf aldım bakalım bu sefer nasıl olacak ;)
Hayırlısı hocam. Kararını etkilemek gibi olmasın ama, şahsen ben 8 almayı hiç düşünmüyorum.  7.5 ile bi 10 yıl devam. Eğer 9 alımlı olursa kesin 9 a geçerim. 

@Recep Gül benimde öyle bir niyetim yok ancak sadece kesin konuşamıyorum. fabrika kurulursa fiyatına göre passat neden olmasın diye bir kaç yıl bekleme niyetindeyim

Çekim açısının önemi bu videoda belli ediyor. Fazla iddialı olmayan bu renk de gayet yakışmış.

Direksiyon daha mi kalin ?

Bence guzel ya 8 :/

Geri
Üst Alt