2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Ana konuda takip ediliyor ama kaçıranlar olabilir diye yeni konu açalım dedim.

Tüm bilgileri de yeni açacağımız Golf 8 kategorisinde detaylıca açıklamaya çalışırız.

Golf 8 canlı yayın (10 dk içerisinde görücüye çıkacak): 

Gözüme çarpan yeni özellikler Harman Kardon ve head up display opsiyonları.

Moderatör tarafında düzenlendi:
GTE karşımızda. Anlaşılan Megane RS'deki gibi sis farları GTI ve GTE ile gelecek. Çok hoş gözüküyor. Sis farları yanarkenki halini kaçırdım. :)  

image.png
image.png

image.png

Golf 8 standart versiyon

image8c37ba3e70cd2cc7.png

Fake egzoslar da daha güzel olmuş.

arka-taraf-golf8.jpg

Golf Rline

yeni-golf8.jpg

Bence efendi yakisikli olmus boyle :D

Ama 7 de arkaya nasil alisamadiysam hala bunda da one alisamam gibi..

Masculen bir kasaya gore cok naif ince bir on tasarimi var 8 in...

Carpismalarda yaya guvenligi kisitlamalari on tasarimlari iyice asagi yere bakan bombeli hale getirdi.. 

Sunepe bakisli arabalarimiz oldu...

Sanki bi an "şaka yaptık bu prototip bir modeldi"işte yeni golf 8 karşınızda" diyecekler diye çok bekledim..... İsteyen abartma yav o kadar da değil desin...Tamam iç tasarımı değişik güzel görünüyor olabilir ama, dış görünüşü hiç tatmin etmedi, Yeni bir golf geliyor heyecanı vermedi bana.

Lütfen kimse "kedinin ulaşamadığı ciğer" muhabbeti yapmasın. Sevenler beğenenler mutaka olacaktır. Ben şahsen beğenmedim. O sis farları ile gelişi gözümün önünde direkt renault Clio'daki (yada megandamı vardı) sis farlarını hatırlattı. Çok fazla farklı araçlardan alınmış detaylar gözüme çarpıyor. Bu bir golf değil ! :(

Bence arabaya daha sade daha fit bir görünüm vermeye çalışmışlar Su an için göz asinaligindan dolayı 7.5 süper gözükmemektedir.Bakalim zamanla 8 nasil değerlendirilmesi alisilmasi  olcakak.Olumlu geribildirim alınmazsa 8.5 cikar😜Benim gözüme çarpan hot hatcbaklararin d sinifina yaklaşma egilimleri.Bu durum Egeada mevcut malesef yerlerde...Golf tede bu durum aşikar.Biz kullanicilar Hothact lerin c sinifinda kalmasindan memnunuz arka diz mesafesi uzamasin varsin bagaj küçük kalsin  ama aracin genleriyle oynamayin.Umarim zamanla Hactbact sinifini sedan sinifina yaklastirmaktan vazgecerler...

Şahsen ben çok beğendim. Golf 7'nin yeri ayrı ama o tombul tasarım yerini daha oturaklı bir tasarıma bırakmış. GTI ve R/Rline versiyondaki tampon çizgileri de ayrı bir hoş olmuş. Fiyatı bilmem ama çıkınca yine ülkemizde de peynir ekmek gibi satılır. :)

Bence biraz daha uzerinde calissalardi kucuk bir T-roc olcakmis iyi ki tadinda birakmislar. Dis gorunus olarak yeni olan seyleri gozumuz ve beynimiz kabullenmekte biraz zorlaniyor cunku hep eskisiyle karsilastiriyoruz, zamanla buna da alisacaktir herkes. Biraz somurtkan bir tasarim olmus ama kotu denecek kadar degil bence. Favori 7,5 hala :)

Tum renkleri gostermediler, ic kokpit tamamen degismis ama ben asil devrimi renklerde bekliyorum. 

Neden 7 değilde 7,5 efsane sadece kayan sinyaller mi etkiledi. 

Tek kelimeyle 7.5 mükemmel bütünleşik bir araç.

7 zaten efsane tanıtımında bile yıkmıştı ortalığı

Benim beklentilerimin altında kaldı kezban 8

Forum olarak almanlar yenik sayıldığı için bizde yenik sayıldık sanki

Geri
Üst Alt