2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

Klasik Golf geni tahrip olmuş, Murat Günak’la yeniden masaya oturmanın zamanı gelmiş, Golf 4’ün ve 5’in heyecanı nerde bu ucube tasarımın ki nerde...  1.6 TDİ olmayışı, kaputta amortisörden vazgeçiş, iç mekanda ki kalitesizlik hissi, detaylardan vazgeçiş yok ya olmamış, amiral modelini yerle yeksan ettiğin için tebrikler VW.

Hani lisede zoraki bi hatunla çıkmış olayımda adım kız arkadaşı vara çıksın muhabbeti vardır? Lisenin high class hatunları zaten yüzüne bakmaz .

İlk elinden tutarsında hiç bişey hissetmezsin ya? Sıfır heyecan sıfır adrenalin sıfır kalp titreşimi ! 

Canlısını görmek lazım diyenler?

Showroomda elinden tutup kucaklayıp öpseniz de ? Bişey değişmeyecek gibi!

@slck Hele ki amortisörsüz kaputtan sonra gözlüklük vs "golfü golf yapan detaylar" leon çok iyi bir alternatif olur bence de...

Hani lisede zoraki bi hatunla çıkmış olayımda adım kız arkadaşı vara çıksın muhabbeti vardır? Lisenin high class hatunları zaten yüzüne bakmaz .

İlk elinden tutarsında hiç bişey hissetmezsin ya? Sıfır heyecan sıfır adrenalin sıfır kalp titreşimi ! 

Canlısını görmek lazım diyenler?

Showroomda elinden tutup kucaklayıp öpseniz de ? Bişey değişmeyecek gibi!
Kemikleşmiş golf kitlesine hitap etmicek kesin., ama golf ‘ün alışagelmiş geleneksel çizgilerini bozmayan tasarımını sevmeyen japon ve fransız markalarıyla evlilikleri olanların aklı kesin golf’e kayar.. dünden beri haa gayret bak şurası sanki iyi gibi olmuş., boşver ama bak şu özellik iyi olmuş diye diye.. yok arkadaş olmuyor alışılacak gibi değil.. bunu çizeni, tasarımı onaylıyanı, üretim onayı vereni eline sopayı alıp saatlerce dövmek lazım., yorulunca bir süre dinlenip tekrardan girişeceksin.. 

Çizeni tasarlayanı gördük ya işte? Dün akşam masada kara kalem golf çizen beyaz saçlı bey amca ? Designer bu şahıs...

Kıbrıs gazisi  Kırklareli 51. Mekanize piyade tümen komutanlığı yapmış  Emekli tümgeneral kıvamında birine araba çizdirince durum bu oluyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çift U led

Çift J led

Mk 8 in gündüz ledine bi isim koyabilen varmı ? Latin alfabesinden bir harfle örtüşmüyor?

Öyle olsa bile bunun teklisi çiftlisi nasıl olur? İçteki ledsiz kısma bi led daha koyarlarsa çift mi olacak?

R/R line ruhuna ihanet....

Screenshot_20191025-130422.png

@Savatage 

Çizeni tasarlayanı gördük ya işte? Dün akşam masada kara kalem golf çizen beyaz saçlı bey amca ? Designer bu şahıs...

Kıbrıs gazisi  Kırklareli 51. Mekanize piyade tümen komutanlığı yapmış  Emekli tümgeneral kıvamında birine araba çizdirince durum bu oluyor...
Benim babam Kibris Gazisi Parasütcü Komando, O askerler sen dogmadan önce senin cocuklarin-torunlarin icin savastilar, canlarini verdiler, gazi oldular. Böyle basit konular icin kutsallari kullanma

@Savatage 

Benim babam Kibris Gazisi Parasütcü Komando, O askerler sen dogmadan önce senin cocuklarin-torunlarin icin savastilar, canlarini verdiler, gazi oldular. Böyle basit konular icin kutsallari kullanma
Tamam!  bundan sonra kullanmam ! 

Uyarınıza rağmen tekrar edersem  yav sev ya terk et kuralına göre terk ederim mecburen bu toprakları! 

Haaa bu arada hatırlatayım

TC Noyu şasi no niyetine taşıyanlanlardan değilim.!! Düz vites Atatürk fanıyım

Trendline vatan sevgisi / highline vatan sevgisi gibi bu tip kavramlar yaratmayınız.

Benim için Mk9 u görene kadar sahip olduğum araç dışında (mk7) Golf efsanesi bitmiştir. Ekran üzerinde manuel ses açma tuşu bile yok, çalmış ta çalmışlar. İşlevsiz bir araç olmuş. Muhtemelen fiyatı da baya yüksek gelecektir, yeni araç alacak olsam düşünmeden yeni BMW 1 serisine yönelirim.

Saygılarımla.

Merhaba Dostlar,
Golf 8 için ilk izlenimlerim, Biraz fark beklenirken çok büyük değişimin olmayışı hayal kırıklığı yaşatmış olsa da , esasen iç kısımda yapılan teknoloji ve opsiyonel eklentiler ile biraz paçayı kurtarır cinsten bir yeni nesil Golf karşımıza çıkmış oldu.
Kendimce gözüme ilk takılanları listeleyecek olursam
*Yeni Motor ve seçenekleri
* ön Kaput Çizgisi 2 ye çıkmış ve spor bir görüntü elde edilmeye çalışılmış.
* Alt ızgara değişimi olmuş fakat ben pek beğenmedim o kısmı.
* Farlar dan bir türlü yüzü gülmeyen Golf icin Matrix IQ aydınlatma ile bir adım atılmış sanki.
* Yeni 2 boyutlu VW Logosunun Kullanılması
* En Büyük değişim diyebileceğimiz Iç Konsol media ve bilgi ekranı güncellenmesi ( A180 e çok benzer)
* Direksiyon değişimi ki bunu Passatta görmüştük ve beklenen bir durumdu
* Aynaların Kapı üzerinde daha sade oturtulması
* Golf Markasının Arka bagaj kapağı Ortasında oluşu.
* C sütünü Biraz daha basık bir hale dönüşmesi
* Vites kumandanının değişimi
* Tavan aydınlatması da dahil Dokunmatik kumanda edilebilmesi
Daha fazlası olduğuna eminiz fakat ülkemize Gelecek olan Yeni Golf 8 üzerinden detayları öğrenebileceğiz.
Benim en çok Merak ettiğin ise 8. NESIL GOLF R motoru.
Herkese Keyifli Forumlar diliyorum.
GOLF Yenilense de Eskimeyen Bir Hikâyesi olmaya devam ediyor.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt