2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

Bizim millet sallamaz böyle hava yastığı falan, her yer ekran olsun rengarenk olsun.. gerisini önemsemez..

Bizim millete Discovery Uzay Mekiğini ver., bunda neden Xenon yok, neden iç aydınlatmalar Led değil sarı yanıyor çok iğrenç der., kafası farklı çalışır bizim milletin..

Aracın Ncap testinde aracın kapısı açılıyor daha bişey demiyim..
Sürücü diz hava yastığı kalkmış, arka emniyet kemerlerine da aktif gergi gelmiş ve emniyet kemeri ikazı artık arka koltuklarda da görünüyor. Yan göğüs hava yastığı da yoktu opsiyonel gelmiş.

Golf 8 gayet güzel bana göre. Seat Leon dan kat kat güzel. Özellikle de dış görünüşü. Farklı kesimlere hitap ediyorlar. Leon Honda Civic lere benzer (o kadar çok olmasa da) iddialı çizgileri var (zevkler renkler meselesi tabi :)  ).

Emniyet açısından diz hava yastığı kalksa da eskisinden kesin daha iyi olacaktır.

Prensip olarak ah eski Golf üm (Bende 7 var) diyecek bir durum olacağını hiç sanmıyorum, herkes sıraya girecek, İstanbul da satışa başladıktan 1 yıl sonra eskileri az görünür olacak.

Teknik olarak hiçbir açıdan daha kötü olacağını sanmıyorum.

bu aracın fiyatı neden arttı ? golf 7.5 > 25k euro   golf 8> 40k euro ?

ayrıca 40k euro da almanlar için pahalı değil mi , tutumlu insanlar olduğu için maaşı arabaya yatırmazlar.

@metinkar mk8in en iyi rengi beyaz sanirim, ama hala hos degil bence, jantlarda kotu duruyor civic rs jantlari gibi

@ZITIPAŞA bu jantlar facia zaten...tencere (mk8)  yuvarlanmış  kapağını (jantını) bulmuş ... mk8 alan en azından ventura jantla alsın ki  ,,,  kalabalık bir yerden geçerken millet offf jantlara bak desin.... (arabaya bakıp ta offff  diyicek biri yoktur sanırım,, en azından eski kasasını bilen demez)

mk8 alan evet beyaz almalı .  en azından beyaz gelinlikle göze hoş gelebilir. 

mk8 e orman yeşilide  giydirsen  kiremit kırmızısına da bulasan ,,,  harbi  mk7 ci bakar  renk hadi gece kurtarır da ,  gündüz arabanın kendisi kurtarmıyor neyleyim rengini der!

daha öncede yazmıştım!

alana hayırlı olsun !

daha iyisi bizim olsun !

(daha iyisi bizde var zaten o da ayrı konu)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mk8 e en yakisan renk beyaz bence, dogus bundan sonra opak beyaza ucret ister :)

Elbet bir gün buluşacağız

99-vw-golf-mk8-front.jpg

Geri
Üst Alt