Anket CAM TAVAN ederi

@Negatiwe arkadaşımızın da dediği gibi olmazsa olmazımdır,

şu an ki her iki aracımızda da cam tavan mevcut, fiyatlandırma konusuna gelirsek araç ile birlikte amortismanı zaten düşecektir. sırf cam tavan var diye afaki fiyat çekiyorsa döner başka cam tavanlara bakarım, olmadı gider sipariş veririm ;)  

bence cam tavan gereksiz neden derseniz

geçen ay servise gittiğimde yaşlı bir amca 2016 passatını getirmiş

cam tavanından ses geliyormuş servis baktı kızakların dişlisinin sorunlu olduğunun ve değişmesi gerektiğini söyledi adam da mecbur tmm dedi :D

fiyat yanlış olmasın ama 2300 filan dediler

adam çıktı dedim ki cam tavanlı araç aldım ve servise getirdim yıllık bakıma ne gibi işlem yapıyorsunuz 

dediği şu sadece yağlıyoruz 200 tl :D
ekstra bakım için fiyat verirler mi bilmem de zaten 2 yılda bir bakımını servis yapıyor ve bir bedel de almıyor, kapı yağlamasına bedel almadığı gibi. ama dişli sorunu varsa bunu iyi niyetten değiştirmeleri gerekir. bende 2015 passat da var, o zamanki üretimden kaynaklı trim sesi geliyordu onu da bakım paketiyle halletseler de yine de ses geliyor. hımmmm ekstra yağlama ve 200 tl. beyaz gres pahalı biliyorum da 2 dişli ve kızağın yağlanması için çok fazla. gresi maksimum 150-200 tl ye alır kendim yağlarım, elimde de gres kalır.

3 sorum olacak;

1. Burası Bodrum'mu,

2. Bodrum değilse neresi (kaleyi göremedim)

3. Golf'ün önü neden farklı bir mavi ? 
Bodrum Gümbet hocam değirmenlerin olduğu yer.  Muhteşem bir manzaraya sahip. Passatta da mavi bant vardı.

İstanbulda oturuyorum, tatil yolculuklarımızda kaputa koruma amaçlı maskeleme yapıyoruz. (Taş izi sinen böcek)

@Savatage cam tavan tipi görüntüsü herşeyi on numara istersen hiç kullanma satarken ilk tercih 

Bodrum Gümbet hocam değirmenlerin olduğu yer.  Muhteşem bir manzaraya sahip. Passatta da mavi bant vardı.

İstanbulda oturuyorum, tatil yolculuklarımızda kaputa koruma amaçlı maskeleme yapıyoruz. (Taş izi sinen böcek)
gerçekten manzara müthiş, e foto da, araç üzerindekilerde öyle. sizin mavi bantlar tak-çıkar mı? bende kaput ve çamurluklarda 150 mikron koruma filmi var.

Ama bir Bmw alıyorsanız, sakın sunroofsuz alma yanlışına düşmeyin  :))

7B86335D-146C-413C-AF94-56580CD02CFA.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konu fazla dağılmasın :)

A

Cam tavan işi tamamen zevk işidir, forum üyelerimizden Can adlı kullanıcı, sırf sunroof nedeni ile Golf ünü Golf ile değiştirmişti. Bence de Golf e yakışan en güzel dış donanım cam tavandır, apaçi işi folyo değil! İkinci eldeki farkı da bana göre sıfır fiyatının en fazla yarısı eder.

Cevabım : A

Saygılarımla..

D şıkkı.

Cam tavana vercek param yok :)

Geri
Üst Alt