Anket CAM TAVAN ederi

B

(Şuanki aracımı bu seçenek ile aldım 3 hafta önce +hız sabitleme ve r-line tamponlar vardı ama ekstra)

Cam tavan içeride daha ferah etki yaratıyor  ve kullanınca çok güzel bir özellik. Bence B seçeneği. Yine araç alacak olsam cam tavan kesinlikle olur.

Benim içinde görselden ibaret tavanı açayımda hava gelsin diye kullanmıyorum ama olmazsa olmaz bir görsel diyebilirim.

bence cam tavan gereksiz neden derseniz

geçen ay servise gittiğimde yaşlı bir amca 2016 passatını getirmiş

cam tavanından ses geliyormuş servis baktı kızakların dişlisinin sorunlu olduğunun ve değişmesi gerektiğini söyledi adam da mecbur tmm dedi :D

fiyat yanlış olmasın ama 2300 filan dediler

adam çıktı dedim ki cam tavanlı araç aldım ve servise getirdim yıllık bakıma ne gibi işlem yapıyorsunuz 

dediği şu sadece yağlıyoruz 200 tl :D

D Hepsi demek istedim :)

Ben oldukça memnunum ve bundan sonraki araçlarım da mutlaka olmasını isterim (nasip olursa)

Panoramik cam tavan ın bana göre artıları ve eksileri

+ İç mekana kattığı ferahlık

+ Uzun yolda arka tarafın kaldırılıp konforlu bir şekilde havlandırma yapılması. ( Yan camlara göre çok daha sessiz ve sıfır rüzgar, esinti her ne deniyorsa. )

+ Şık görünüm

- Güneş perdesinin ısı geçirgenliği rahatsız edici ( Kaliteli bir cam filmi ile %70-80 oranında engellenebilir )

- Arıza çıkarma olasılığı ve bakım onarım maliyetleri ( ben bugüne kadar hiçbir servis de extra bakım ücreti ödemedim )

- Opsiyon fiyatının fazla olması.

Cam tavansız bir araca hayatta binmem. 

EBB9QR.jpg

EBBfce.jpg

Geri
Üst Alt