Anket CAM TAVAN ederi

B diyorum aracimi özellikle cam tavan olmasini istemiştim bundan sonrada allah nasip ederse alacagim her aracta cam tavan ararim

Aldigima pismanim, her türlü camtavansiz tavisye ederim, bir daha da cam tavanli araba almam, görünüs icin folyo tavsiye ederim, ayrica doguste listede 7 bin lira görünüyor ama genelde 10bin lira üstünde oluyor fark stoktaki araclarda, sonuc olarak cam tavan bizim ülkeye göre degil ama görüntüsü süper=Cözüm folyo
Neden pismansiniz?

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Savatage Cam tavansınız araçlara bakmadığım için büyük ihtimalle cam tavanı olmayanların fiyatını da bilmiyorum, fiyatından değerinden ederinden ayrı bir şekilde seviyorum cam tavanı, gerekirse 2016 yerine 2014 olsun cam tavanlı olsun.

Yani yanlış anlaşılmasın cam tavanlı alırım cam tavansınız araçla işim olmaz demek istemedim, ama cebimdeki para eğer bir modelin cam tavanlisina yetmiyorsa iki model asagisini alırım cam tavanlı olsun yeterli mantığındayim, sebebini bilmiyorum ama cam tavansınız çok soluk duruyor araçlar, cam tavanla daha renkli daha neşeli gibi, sevmeyende hiç sevmiyor mesela.

benim tercihim C şıkkı.

Cam tavan sevmeyen değerli üyelerin gerekçesi nedir acaba arıza mı veriyor yoksa kasislerde ses mi yapıyor? 

@Wyt23Beyler oy pusulalarına sadece a / b / c mühürünü basıp geçelim... 

Oy sayımı bittip sandıkları açıp saydıktan sonra tabi yararlarını zararlarını f/p helal oranını tartışırız

A

Sunroof benim için en önemli opsiyonlar listesinin sonunda geldiği için

Araya bi dipnot.

Geçen çarşamba bir arkadaşa ankara efe skodadan style octavia tdi dsg araç aldık kaporamızı verdik ..

173500 

3 güne teslim

Akşam telefon açtı çocuklar hanım sunroofta istiyor.

Dedim sabah erkenden git siparişi revize et .

Sabah gitti sunrooflu

177500 tekrar anlaştı

+4000 fark?

A

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt