Anket CAM TAVAN ederi

Savatage

Uzman Üye

İsim
savatage
Yana yakına 2. El golf arıyorsunuz.

Ve en sonunda aradığınız aracı aynı şehirde 1 değil 2 adet olarak buldunuz.

Tek yumurta ikizi 2 araç

Km ler /donanım/ renk /motor her şey aynı

Yanlız bir fark var

1 nolu Araç sunroofsuz

2 nolu Araç sunrofflu

Şimdi sunrooflu araca vereceğiniz +++cash para hangi sınırda olurdu

A) +5000 bine kadar gözü kapalı veririm sonrası aman olmayıversin !

B. ) +7000 cam tavana helaldir veririm

C) DOĞUŞUN fiyat listesinde sunroof vergiler dahil 10 bin fiyatı var ...2. elde yine +10 bin veririm ...satarken yine +10 bin ister amorti ederim! 

Vaktinizi fazla alacağını düşünmüyorum

A?

B?

C? 

Tek mesajda yorumsuz A/B/C Şeklinde  karalayıp geçmeniz de yeterli olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aldigima pismanim, her türlü camtavansiz tavisye ederim, bir daha da cam tavanli araba almam, görünüs icin folyo tavsiye ederim, ayrica doguste listede 7 bin lira görünüyor ama genelde 10bin lira üstünde oluyor fark stoktaki araclarda, sonuc olarak cam tavan bizim ülkeye göre degil ama görüntüsü süper=Cözüm folyo

@krym

Doğuş golf listede 5960 vergisiz fiyatı

Buna önce  %50 ötv

Sonra % 18 kdv ekleyeceksiniz 

10500 !!

IMG_20191022_220119.png

@Savatage Iste öyle olmuyor, stoktaki araclarda cam tavansizlar ucuz oluyor , fark en az 12000, benden 2018 mayista 17000bin lira istediler, tabiki almadim, bir sene sonra ucuza denk geldi 10000 civari, bir alayim dedim, ben pismanim. Listede 10 bin görünüyor ama stoktaki arac durumuna göre fark oynuyor ama tabiki 10 bin baz almak lazim pazarlikta bu durumda.

Edit: metalik renkte 5000 civari oluyor, bazen beyazlar cok ucuz oluyor, o zaman fark bu nedenle artiyor, yani dogusta sabit bir fiyat politikasi yok, buda tartismaya neden oluyor acikcasi

Edit 2: Sonucta metalik renge ve cam tavana ekstra para vermem, beyaz cam tavansiz alir, belki folyo ceker, önüme bakarim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Katılım bizim apartman toplantıları gibi şimdilik. Çoğunluk hiçbizaman sağlanamadığından sonuçsuz kararsız kalınır hep... 9 oyla demokrasi zor!

Sandığa gidelim beyler !!

Geri
Üst Alt