Araç oluşturucu

Umut dedi:
Emeği geçen herkese teşekkürler,zamanla çok iyi bir konfigürator olacağına ve bir çok kişinin saygısını kazanacağına  inanıyorum... :'(

Gol GTI ve R almak isteyenleri niye yok sayıyorsunuz onlarda bu ülkenin vatandaşı değil mi,onlar da vergi ödemek istemez mi?Bakın ben de hız sabitleyici yok o zaman konfigürator olsaydı benim de hız sabitleyicim olurdu,bilemedim,mecbur şimdi hız yapıyorum.... :D   8D
Umut Hocam teşekkür ederiz.

Hız sabitleyiciniz yok diye ağlayan asfaltın göz yaşları sel oldu.... ama  bu durumda sizin suçunuz yok nasılsa. 8D

R ve GTI alacakları  Unutur muyuz hiç?

Bana kalırsa comfortline'ı standart kabul edersek neredeyse 3 Golf parası verecek olanlara özel hizmet vereceğim. s=s15

Moderatör tarafında düzenlendi:

silvershadow dedi:
Maşaallah maşaallah.. Tebrik ederim çok mantıklı bir girişim. Ben de bugün yarın arkadaşlara danışayım bir donanım listesi çıkarayım, vakti geldi artık diyordum. Yukarıda arkadaşlar da bahsetmiş çok VW tutkununu kendine bağlayacak birşey olmuş.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Değerli Sezer Hocam;

Teşekkür ederim teveccühünüz için.

Siz elimden kurtulamazsınız...

R aldıracağım size..

Baktık olmadı

GTI alırsınız orta yolu buluruz. 8D

Artık ikinci el değerini koruduğu da sahibinden ilanlarında tescil oldu nasılsa.. s=s15
Değerli üstad

R'lara ben de vurgunum ama neylersiniz ki aradaki fiyat farkına da baktıkça iç geçiriyorum.  Malum sitede baktıkça 70 bin € fiyatlar hiç kıpırdamıyor. Sıfırları ne kadar onlara da hiç bakmadım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Uç noktalardan biri az önce tamamlandı.

Highline araçta ACC ve Paralel park alınırsa sürüş konfor toplam fiyattan düşülüyor ;)

Sistemde bu da var artık. Elimizden geldiğince kusursuz yapmaya çalışıyoruz ;)

@yusuf

Hocam bendeki aksesuar listesi ekteki gibi güncel olmayabilir fiyatlar ancak paketler kodlarıyla bilikte. aksesuarlarda eksiklik gördüğüm ve işinize yarayacağını düşündüğüm için paylaşıyorum. 

1592_b752f271a6f6927a408a8d3d6d70f68b4d947e88.jpg

1594_b00ae2c6311d0330f2a17ef14e24af1ea1c9251b.jpg

@yusuf hocam, multimedya kısmında ekran büyüklüğü olmalı mı acaba?

misal comfortline'a 6,5' ekran ve discover media ekletmek için

sırasıyla 1320 + 3305 tl vermek gerekiyor...

eski 5,8'ler kullanılmayacaksa hatta zorunlu olmalı bu seçenek...

magic dedi:
@yusuf hocam, multimedya kısmında ekran büyüklüğü olmalı mı acaba?

misal comfortline'a 6,5' ekran ve discover media ekletmek için

sırasıyla 1320 + 3305 tl vermek gerekiyor...

eski 5,8'ler kullanılmayacaksa hatta zorunlu olmalı bu seçenek...
Hocam oradaki compositon media 6.5' ekran demek.

discover media ise 6.5 inc ekran ile birlikte navigasyon demek.

Discover media için sadece o seçenek işaretlenmeli o da 3305 TL demek. Fiyatları hesaplayıp tek seçeneğe ekledik böyle şeyleri ;)

@yusuf hocam, forumumuzda diğer ilgili sayfalarda konuşulan durum şuydu:

c.colour 5'      1868 tl

c.media 5,8'    2850 tl

c.media 6,5'    3233 tl

d.media 6,5'  3320 tl

d.media'da diyor ki c.media ile alınabilir, yani öncelikle 3233-1868=1365 tl fark vererek colour'u 6,5' media yapacaksınız, sonra bir 3320 tl daha vererek navigasyon içeren discover media'ya terfi edeceksiniz...

umarım sizin dediğiniz doğrudur ve comfortline'da 3320 tl'ye direkt discover media 6,5' geliyordur... 

magic dedi:
@yusuf hocam, forumumuzda diğer ilgili sayfalarda konuşulan durum şuydu:

c.colour 5'      1868 tl

c.media 5,8'    2850 tl

c.media 6,5'    3233 tl

d.media 6,5'  3320 tl

d.media'da diyor ki c.media ile alınabilir, yani öncelikle 3233-1868=1365 tl fark vererek colour'u 6,5' media yapacaksınız, sonra bir 3320 tl daha vererek navigasyon içeren discover media'ya terfi edeceksiniz...

umarım sizin dediğiniz doğrudur ve comfortline'da 3320 tl'ye direkt discover media 6,5' geliyordur...
Hocam hesapları @silvershadow hocam ile yaptık. Bir yanlışlık olacağını sanmıyorum. Öbür türlü fiyatlar çok uçuyor.

@magic

Comfortline donanımda discover media almak için mecburi olarak composition media alınmalı. Çünkü discover media  ekran altyapısı olarak composition media yı kullanmakta.

Dolayısıyla comfortline donanım için  hesap şöyle olur :

1.367 TL composition media farkı

+

1.940 TL artı vergiler =3.320 TL discover media fiyatı

Toplamda 3.320+1.367 =4.686 TL

silvershadow dedi:
@magic

Comfortline donanımda discover media almak için mecburi olarak composition media alınmalı. Çünkü discover media  ekran altyapısı olarak composition media yı kullanmakta.

Dolayısıyla comfortline donanım için  hesap şöyle olur :

1.367 TL composition media farkı

+

1.940 TL artı vergiler =3.320 TL discover media fiyatı

Toplamda 3.320+1.367 =4.686 TL
Yanlışın neresinden dönersek kardır ;)

Teşekkürler @silvershadow  @magic

@yusuf

Yusuf Hocam, siteye %90 oranında tapatalk üzerinden telefondan girdiğim için görmemiştim araç oluşturucuyu. Şimdi gördüm. Ellerinize emeğinize sağlık. Kendim beceremediğimden olsa gerek bu tür teknolojik işleri başaranlara yapanlara ayrı bir saygı duyuyorum. Gerçekten çok başarılı olmuş. Hatta kendi aracımı tekrar oluşturdum ve 6800 tl ucuza almış görünüyorum ki gece gece sevindim :) (tabi oradaki fiyatların liste fiyatları olduğunu ve bayi indirimlerinin yansıtılmadığını biliyorum :) ) Ama yine de sevindim.

@mandufla

Hocam yakında yapılan indirimi de yazmayı düşünüyorum oraya. Şu aralar yapılan ortalama indirimli fiyat gibi ;)

Geri
Üst Alt