GOLF 7 R DİREKSİYON GÖBEKTE ÇİZİK SORUNU?

lasttohit

Katılımcı Üye

İsim
Kubilay
Merhaba arkadaşlar, dün aracıma yeni golf 7 r direksiyonu taktım, airbag göbeğinin üst ve alt kısmında fotoğrafda göründüğü gibi çizik ve kabarık bulunuyor.

Daha önce bu direksiyonu takan arkadaşlarda bu durumu yaşadı mı yoksa motaj sırasında oluşan bir problem mi acaba ?

WhatsApp Image 2019-10-19 at 11.56.53.jpeg

WhatsApp Image 2019-10-19 at 11.56.54.jpeg

WhatsApp Image 2019-10-19 at 11.56.55.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Takarken hava yastığı çok zorlanmış olabilir mi ? Yastık yırtılma çizgisinden açılmış gibi görünüyor. Üstüne sert bir şekilde bastırılmış olabilir.

Pek bir bilgim yok eski direksiyondan bu kapağa airbagi geçirirken yanında değildim ki olsamda pek anlamam :D  Takan arkadaş o çizginin altı boş olduğu için hafif damar yaptığını söyledi ama 0 malzeme sonuçta içime sinmedi.

Kapak boyle alindiysa normal ama taktiktan sonra hoyle olduysa cok ciddi bastirmis ustune , normal degil airbag patlama yeri burasi

@mehmetmert Yok kapak alındığında düzdü taktıntan sonra oldu :(  Taktırdığım yerle bir görüşeyim o zaman ben

Bugun bende direksiyon montajını yaptım bende de böyle bir sorun yok 

Moderatör tarafında düzenlendi:
8b08e150f95aee833ab31e94caeee275.jpg

@forjust1day Bence de daha iyi olurdu fakat internette bulamadım Apo ustanında elinde olunca orda halledeyim dedim

Aynı cizgi benim direksiyondada var apo ustandan mı aldınız apo ustanınkiler öyle bende orda almıştım 

Kapgin ici boyle yani airbag acilma kismi zorlayinca boyle olmus

822916A8-E80D-4C3A-8DBA-21BF006C54A0.jpeg

Geri
Üst Alt