Jump to content

Recommended Posts

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  2018-2019 model comfortlıne 1.0 ya da 1.4 benzinli cam tavan ışık comfor paket km düşük fiyat düzgün:) golf aranıyor 

Boya ve değişen:  hatasız 

Fiyat: maksimum 135bin

FOTOĞRAFLAR:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2018 model 10500 kmde comfortline manuel atlantik mavi golf 1.4 tsi aracım var. Işık paket, sürüş konfor paket ve fabrika çıkış opsiyonu olarak 17 dijon jantları mevcut. Düşünürseniz dönüş yapabilirsiniz7278dc2b47d16427a6e207508d261be9.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Wyt23 135 bine 1.0 -1.4 hatasiz düsük km'li 2019-2018 otomatik comfort-camtavan olmaz, bayi satisi 165 bin (1.0tsi), bende 2019 1.0 dsg comfort cam tavan-tungsten var 3600km'de pick-up alacagim icin satilik piyasasi 145 bin civari, piyasanin biraz daha oturmasini bekliyorum, yil sonunda vergi indirimi beklentisi var, o beklenti bosa cikinca fiyatlar cikar, o zaman satmayi düsünüyorum

tarihinde krym tarafından düzenlendi
Wyt23 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@krym abi malum sitede 2018 cam tavan ışık konfor paket 130 bin civarında Bi kaç araç var ama yine de buraya yazayım dedim. Belki grupta da vardır satan diye. 2019 model tornado kırmızı cam tavan galeride sıfır 145 bin istiyor. Biraz daha kırılabilir 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Wyt23 O tornado ilani uzun zamandir var ilyas oto, piyasayi düsük tutmak icin koymus galerici araba toplamak icin, gercekten o fiyat olsa coktan gitmisti veya daha önce forumda bahsedilen teshir aracidir(Adam harbiden bu fiyata satiyorsa kacirmasin kimse ama dedigim gibidir durum büyük ihtimalle). Benim arabayi 143'e vermedim(ben alirken 143k verdim mayista)  egea-clio 120 binden basliyor, hic mantikli gelmedi, 2.el fiyatini sifir arac belirler, bu vergi indirimi dolayisiyla insanlarin kafasi karisik, 130 bine satiyor, sattigi arac golf o paraya alabilecegi en iyi arac i30, piyasa dengesini bulsun, fiyatlar 1.0 tsi'da en az 150k olacak yilin ilk aylarinda 2019 modeller, temiz olma durumuna göre +-5 bin. Birde sunu unutmayin, son 2 yilda sifir arac satisi cok ciddi oranda düstü, buda 2.el piyasasinda temiz arac eksikligine sebep oldu, temiz bulursan kacirma, bu fiyatlar cok ucuz (sifir arac fiyatina  kiyasla)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ahh şu piyasayı belirleyenler? Hepsini 1.5 ayda 115 sıfır aracı toplayıp sıfır olarak satanlar? 

Bayiye gidin 15 gün den beri business dizel passat yok!

Kardeş payı impressonu bayiler business serbest piyasa satıyor.

Minimal +8 bin kar ettikleri yada edecekleri çok açık

https://sahi.io/s/iLLlDIlp

tarihinde Savatage tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, forjust1day yazdı:

2017 benzinli bulamadım ben o paraya vallahi insallah bulursun

Aradığın özellikleri olanlar için olmaması normal :)

Highline +

-Acc

-Dinamik viraj farı

-Koltuk ısıtma

-Cam tavan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, KaiZeN yazdı:

Aradığın özellikleri olanlar için olmaması normal :)

Highline +

-Acc

-Dinamik viraj farı

-Koltuk ısıtma

-Cam tavan

valla erçin en son herşeyden vazgeçtim acc JJ far koltuk ısıtma olmasın dedim gene yok eli yüzü düzgün 150lira civarlarında geziyor. 

KaiZeN bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, forjust1day yazdı:

valla erçin en son herşeyden vazgeçtim acc JJ far koltuk ısıtma olmasın dedim gene yok eli yüzü düzgün 150lira civarlarında geziyor. 

Keşke bulabilsen ama hepsi bir arada ve temizini bulmak biraz zor., adaptif dinamik viraj farlı olsun gerisini boşver hocam., bi-xenon plus farların keyfini aldıktan sonra, seni standart tek j led far kesmez.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, forzaGilles yazdı:

Keşke bulabilsen ama hepsi bir arada ve temizini bulmak biraz zor., adaptif dinamik viraj farlı olsun gerisini boşver hocam., bi-xenon plus farların keyfini aldıktan sonra, seni standart tek j led far kesmez.. :)

zaten ilk önceliğim o ali hocam. 2017 modellerin bir çoğunda acc , Adaptif far ve koltuk ısıtma var o sebeple 2017 modele yönelmiştim. Fakat aracımın üzerine ekleyeceğim parayı düşündüğümde %90 vazgeçtim diyebilirim

forzaGilles bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@TurmericGolf @krymmakyajlı kasa hıghlıne gollerde kayar Led standart mı? Aracınızın km si düşük HATASIZsa ben düşünebilirim 3 aşağı 5 yukarı. 2017 model sanrufsuz en fazla 40 binde 125 beygir olan hıghlıne için 130 bini gözden çıkardım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlgilenen olursa aracımı satacağım..

GOLF 2017 7.5 1.6 TDİ highline ve DSG şanzıman ekstra olarak aşağıdaki donanımlar var.

-Turmerik sarısı (lasman rengi)

-Panoramik açılır cam tavan

-Adaptif şasi kontrolü “DDC” ve sürüş profili

-Dinamik viraj farlarına sahip LED “mid” ön farlar (çift ledli ve dönüşe duyarlı)

-Ergoactive koltular

-Adaptif hız sabitleyici ve şehir içi acil fren desteği “front asssist” 

-park asistanı (eşim istedi) 

-geri dönüş kamerası

-app connect

bunların hepsi fabrika çıkışlı garantisi devam ediyor 2021 hazirana kadar bunuda devredeceğim.

39.000 de

ayrıntıları özelden msj atarsanız yazarım.

Fiyatını konuşuruz. Daha önce konu açılmıştı diye burada tekrar yazmıyorum.

tarihinde mersamut tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Takipteyim. Ben de yaklasik 1 aydir 7.5 highline bakiyorum. 1.4 tsi ya da 1.6 tdi arasinda hala kararsizim. Gercekten istenen ozelliklerin birarada oldugu araci bulmak imkansiz gibi bir sey. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...