Burçlar yağlanmalı mı

Muhammed

Üye
İsim
Muhammed
Arkadaşlar merhaba aracımın bakım zamanı geldi, burçlardan da hafif ses geliyor kasislerden geçerken servise gitmişken yağlatsam mı diye düşünüyorum. Yaptırıp memnun olan var mı sürekli yağlatmak gerekir daha sonra diyen var işe yaramıyor diyen var görüşleriniz benim için önemli. Birde ücreti ne kadar bilginiz var mı? 

@Muhammed 1.5 sene önce yağlattım gacur gucur ötüyodu kasislerde. o günden bu yana ses yok garantisi devam ettiği için ücret talep etmediler..

@Muhammed gıcırtı varsa yağlatın, sarsıntı sesi geliyorsa değişdirtin. 

Gıcırtı yağsızlıktan, sarsıntı sesi somun ile burç arasında boşluk oluşmasından.

Servis yerine daha uygun fiyatlı işçiliğine güvenebileceğimiz bir özel servis de tercih edilebilir 

Servis yerine daha uygun fiyatlı işçiliğine güvenebileceğimiz bir özel servis de tercih edilebilir 
İstanbulda neresi var mesela önerebileceğiniz özel servis de bakımda söyledim ustaya değişmesi lazım dedi yağlanmaz dedi direk 

Sonra Yetkili servisde bir arkadaşım aracılığı ile ücretsiz yağladılar ses kesildi.

Tekrar ederse yetkili servisdeki arkadaşımı rahatsız etmemek adına güvenilir işini bilen özel servis varsa gidebilirim.

Öneriler için teşekkürler sarsıntı yok sadece kasisten geçerken ses yapıyor 

ben bu sene nisan ayında burçları yağlattım , bu aralar yine sesler başladı.

Bu ses dediğiniz kasislerde uzun salinimlsrda gelen gavirtimi benim soldan geliyo pek önemsemedim şey neresi tam olarak bilen varsa bı fotoğraf atabilirmk 

Garanti bittikten sonra servis bu yağlama işini kaça yapıyor bilen varmı acaba?

@celikomerfaruk 

Geri
Üst Alt