Fiyatı ne olsun

İsim
fatih
Aracım 2015 model golf 7 1.5 TDI midline 156 bin km de hasar kaydı 7600 TL en büyüğü 3800 diğerleri ufak tefek şeylerden on iki çamurluk değişik kaput boyalı ama hepsi ayrı kazalardan sebep yek pare bı kazada on 3 parça da işlem yok birde arka sağ kapı ve sağ çamurluk boyalı ben bu aracı yıl sonu gibi veya nar Nisan gibi satıp tekrarda golf almayı düşünüyorum yanlız benzinli olacak sebebi yıllarca benzinli kullandıktan sonra dizelin gürültüsü cekilmiyo aracın ilk sahibi benim desen yeridir amcam 5 bin km de iken aldı ve 136 bin dd ben aldım 1 yıl sonunda 20 bin km bitirdim hiç servis bakımı olmadı ama servis ten daha iyi bakıldı 8 10 bin km'de yağ değişimi yapıldı akü değişti baskı balata 150 bin km ben değiştim ve hiç servislik bir arızası olmadı hala şıkır şıkır araç talip olan varsada satabilirim bir aciliyeti yok en son Toyota 73 bin verdi takasta 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yani totalde 3 parça boya 2 parça değişen

Önden 2 çamurluk değisen +kaput boya ön taraf notunu çok kırıyor....

Bu 5 parça deformasyonu için muadil boyasız değişensiz bir golften 9-10 bin lira geridesiniz...

Km 156 bin .....

Km si 70-80 bin olan 2015 tdi bi araca görede 7-8 bin daha fiyatı geri atmalısınız? 

Yani sonuç Fiyat ?

Ben de bilmiyorum?

Hani aklından bi sayı tut. 5 le çarp 7 ye böl 13 ekle 8 çıkar falan filan bi oyun oynardık çocukken.

Aklınızdan tuttuğunuz sayı = muadil aracın boyasız değişensiz km si 70 bini geçmemiş olanı olacak

Sonra böl carp topla çıkar yukarda benim yazdıklarımı uygulayacaksınız

Daha kolayı benzer araçlara sarı sitede ne fiyatlar verildiyse ona göre rakam belirler, aciliyetinize göre pazarlıkla verilebilir. 

Ha şu da var takasa verdiğinizde 73 sayacaklarsa demekki aracınız 73 den yukarılarda bir fiyata rahat satılabilir. Çünkü sonuçta onlar da üzerine ekleyip satacaklar. 

Piyasasını bilemediğim için rakam yazamadım, yöntem yazdım o yüzden 

Fiyat hesaplamaları kategorisi varken lütfen yanlış kategoride konu açmayınız hocam. Konu taşınmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt