Golf 6 Yan ayna problemi

fernandez24

Yeni Üye
İsim
Cem
Merhaba.. Golf 6 (2010) model aracımda sağ yan aynada sıkıntı yaşıyorum... aracı çalıştırdığımda otomatik olarak ters tarafa doğru açılıyor ayna ( her çalıştırdığımda değil, her 4 çalıştırmada bir oluyor) kapı kolundaki ayar düğmeleriyle denedim vs ama çözüm bulamadım... ne yapmam gerekir teşekkürler

kodlama ile katlanabilir aynayı devre dışı bırakarak bir deneyebilirsiniz fakat isteseniz de aynayı kaptamamış olursunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
Merhaba.. Golf 6 (2010) model aracımda sağ yan aynada sıkıntı yaşıyorum... aracı çalıştırdığımda otomatik olarak ters tarafa doğru açılıyor ayna ( her çalıştırdığımda değil, her 4 çalıştırmada bir oluyor) kapı kolundaki ayar düğmeleriyle denedim vs ama çözüm bulamadım... ne yapmam gerekir teşekkürler
Muhtemelen fiziksel bir zorlama sonucu dişliler zarar görmüş olabilir yani kapanma esnasında elle tutmak temas gibi içinin açılıp bakılması gerekmekte 

Upvote 0
Muhtemelen fiziksel bir zorlama sonucu dişliler zarar görmüş olabilir yani kapanma esnasında elle tutmak temas gibi içinin açılıp bakılması gerekmekte 
Ek olarak; etkiye tepki olayı denenebilir, eğer açılırken müdahale edilmişse, yine ters tarafa açılırkende müdahale ederek dişlilerin yerini Bulması sağlanabilir. Benimde aklıma direkt müdahale sonucu dişlilerin kayması geldi. 

Upvote 0

Geri
Üst Alt