GOLF 8 böyle olacak gibi

Kırcalı

Katılımcı Üye

İsim
Orhan
Çekyalı bir fan sayfası tarafından paylaşılan fotoğraf, 2020 Volkswagen Golf’ün dışı ve kokpiti %100 diyemem ama sanırım bu olacak yeni GOLF

image.png

image.png

2020 Volkswagen Golf’ün tanıtımı 24 Ekim tarihinde Wolfsburg’da düzenlenen özel bir etkinlikte yapılacak. Söz konusu etkinlik Türkiye saati ile 19.00’da başlayacak.

Kesin bilgiye çokta kalmadı zaten :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
O tampondaki bez nedir?

Afedersınız  ....tık,,, sıvadak alın bunla temizleyin olayı mı

Showroom Cıkısında bide kolonya döksünler oldu olacak...

O tampondaki bez nedir?

Afedersınız  ....tık,,, sıvadak alın bunla temizleyin olayı mı

Showroom Cıkısında bide kolonya döksünler oldu olacak...
Özellikle tanıtım amacıyla çekilmiş bir fotoğraf değil anlaşılan.

Bez dediğiniz de muhtemelen bez değil bant yada koruyucu plastik tarzı bir şey bence.

Siz onu dert etmeyin gerçek tanıtımda alırlar oradan nasılsa, kaçak göçek bir foto olduğu için (muhtemelen işçiler tarafından çekilmiştir yada özellikle servis edilmiştir) öyle olmuştur.

Direksiyon yeni Volkswagen direksiyonu olduğu kesin. Transporter'ın tanıtımında yeni direksiyonun bu olduğu ve Golf 8'de de kullanılacağı açıklanmıştı yetkililer tarafından.

Ön tarafı Golf 7.5'tan çokta farklı değil bence açıkçası. 

Güzel olacak gibi görünüyor bu fotoğraflardan (doğru ise eğer tabi) 

Fiyatı alınacak gibi olursa, inşallah kısmet olur isteyen herkese...

Valla artık bi hafta daha bekleyim görelim

Ultrson/ mr /tomografi tarzı görüntülerle teşhis koymaya çalışıyoruz..

Haftaya doğum sonrası altınımızı da takarız , söverizde

Bugun 1.5 tsi highline dsg cam tavan icin fiyat aldim bayiiden 196bin verdiler ,? Golf 8 icin fiyat az cok belli :)

Abi inanır mısın 2017 Kasımda 0 olarak 119.000 tl ye aldık golf 1.4 tsi dsg highline + cam tavan

Aynalar eski kasa 308 e benzemiş,çok yorgun bir duruşu var, inş yanılırim..

Her yeni vw gibi eleştirilecek ama yinede çok satacak. 😊

Bence çok şık duruyor özellikle de vites tasarımı ve ön duruş hatları çok keskin

Ben almicam golf 8 :))))) 

Lutfen ısrar etmeyin:))) 

Nedeni çok açık wv dokusu kalmamis farlar bile tuşla açılıyor nerede e kaldı o çevirmeli panel gitti güzelim sevdamız golf tutkumuz....

mazda ya mi baksam ki 😂😂😂

200 bin vericem pejo mu honda mi belli degil en azından gider bagaj geniş bişey alırım corolla alınır o fiyata hıbrit hemde....

Oda çok komık gerçi hibrit araba yapmış iyi güzel elinde ne kadar ise yaramaz motor var kullanmis 1.8 motor koymuş tüp baglatsan baglarsin atmosferik....

Sonra derler çılgın türkler hibrit arabaya tüp bağlatti  e  ne yapalım hasbelkader  aldık diyelim mtv miz var dillere destan kafadan yıllık alıyor 1.8 olunca 3 kusur maşallah ben 3 bin e golf le 7 ay geziyorum iyide geziyorum yani....

E ne alacaz araba kalmadı alınacak....

Almak ta laizm şimdi 3 yaşında oldu araba hemen yeni bişey almak lazım ama.... 

Neyse değsiklik yapmayayım sevdamı yarı yolda bırakmayayim....

gittiği yere kadar golf 7 mi bırakmayayim....

Saygılar.....

İç donanım güzel görünüyor farlar pek hoşuma gitmedi bunun da iki sebebi var. Birincisi Renault un bütün modellerreinde kullanmaya başladığı çıkıntılı far yapısı ki benim pekte hoşuma gitmiyor. ikincisi ki gene Renault kullanana arkadaşların yaşadığı sıkıntı bu modeledede olacak gibi duruyor oda tampondan hafif darbede o çıkıntı kısım ya kırılıyor yada çatlıyor ki tampon ve çamurluğun birleştiği, küçük bir darbede hareketli olacak bölgede bulunuyor.

Far dışında aman aman şöyle kötü olmuş diyeceğim pekte birşey yok. Tabi piyasaya çıkıp ne tür sıkıntılar çıkar zaman gösterir. Her yeni çıkan modelde ister istemez hatalar kusurla illaki çıkıyor sonradan düzeltiliyor. Şu anda piyasada gezinen dedikodu ( veya gerçek ) yazılımsal sıkıntıların olduğu ve bunu çözmekle uğraştıklarıydı. Eğer böyle bir durum söz konusuysa bile gösterim tarihi verildiğine göre bu sorunlarıda aşmışlardır.

Bakalım forumda 7'yi 8'e çevirme oranı % kaç olacak?

Geri
Üst Alt