1.0 comfortlıne 110 beygir ve 115 beygir hakkında.

Wyt23

Üye
İsim
Vahit
2019 modellerin bazıları 110 bazıları ise 115 beygir. Belli bir tarihten sonra mı 115 beygirler geldi yoksa 2 motor seçeneği birlikte mi satılıyor ve 115 beygir kullanan varsa yorum yapabilir mi acaba? Özellikle güç ve yakıt tasarrufu hakkında

@Wyt23 2017 ve 2018ler 110 beygir 2019 lar ise 115. Bende 110luk bir akrabamda ise 115lik var ben çok bi fark göremedim sesten başka.

@KaanU ses derken? 115 beygir daha mı sessiz çalışıyor

90 lık olanların turbosu farjklı diye biliyorum.

110 ve 115 lik olanlar  sizin dediğiniz gibi yazılımsal olarak farklı oluyor.

Aynı değil evet 90 beygirlerin turbosu farklı diye biliyorum bende. Hatta bazı forum sitelerinde enjektörlerin de farklı olduğunu okumuştum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araç modifiye ederken motor gücünün arttığını hissedebilmek için güç en az %10 artmalı gerisi psikolojik derler :) . Ben de buna katılıyorum, 110 ile 115 arasında özellikle tork artmamış ise fark hissedilemez.

Aradaki 5 beygiri hisseden varsa? Ki bunun için 6. Hissi geçtim 7cinci 8 inci hisleri epey gelişmiş olmalı!

Bunu hisseden 7 küsürlük  beklenen malum depremi kesin 1 saat önceden hisseder.

Her sey ayni arkadaslar, tek fark yazilimsal fark ...

@Wyt23 araç bence alınır çok önemli bir sebepten dolayı hasar almış değil sonuçta.Sizin yerinizde olsam cam tavanlı olanı alırdım  :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-temiz-dusuk-km-golf-745996675/detay bu araç hakkında yorum yapabilecek varsa. Talibim ama hasar kaydı falan ne bileyim. 2019 model 115 beygir olanı da yaklaşık bu fiyata alabiliyorum ama cam tavan yok. İkisi de aynı kmde birinde cam tavan ve 3900 hasar kaydı diğeri HATASIZ cam tavan yok. 
Hocam 130k az para değil.Bende comfort kullanıcısíyım ama birdaha comfort almam.led stop led far jant arabayí bambaşka yapıyor.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt