Golf 7 Çift J Far ve Dinamik Stop Kayar Sinyal Yorumlarım

Super hayirli olsun

Tabiki de imkan varsa osram ya da orjinal almak en güzeli

Kaca nereden aldiniz dusunen olursa fikri olsun

Higline panjur denk gelirse size haber veririm

Goruntu ve islev olarak cok keyif alacaksiniz emin olun

Stoplarida degistirmediyseniz degistirin bence

Bu konudaki nirvana noktasına da ulaşmış bulunmaktayım, dün kendim taktım ürünü, su ve buğu garantisi var, ayrıntılı fotoları daha sonra atacağım inşallah. 
ancak her son bir başlangıç şimdi bana highline panjur lazım, elimde olan arkadaşlar ulaşırsa memnun olurum.
Osram kalitesi çok iyi, çakma almamanızı Osram’a yönelmemizi şiddetle tavsiye ediyorum, 
/monthly_2019_12/85FFA8C5-3238-4916-878D-369DB024E1D3.thumb.jpeg.59ce0ea9fef8a4adff4b49cb6bcc9453.jpeg
/monthly_2019_12/52197A11-BE8D-4343-B1C3-AE946F79109B.thumb.jpeg.a34e09b48ef43ac2b9c1cb65fcb6cb18.jpeg
Logosuz 200 tl bırakıyor bilginiz olsun

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-golf-7-highline-panjur-orjinal-oem-761689370/detay

Bu konudaki nirvana noktasına da ulaşmış bulunmaktayım, dün kendim taktım ürünü, su ve buğu garantisi var, ayrıntılı fotoları daha sonra atacağım inşallah. 

ancak her son bir başlangıç şimdi bana highline panjur lazım, elimde olan arkadaşlar ulaşırsa memnun olurum.

Osram kalitesi çok iyi, çakma almamanızı Osram’a yönelmemizi şiddetle tavsiye ediyorum, 

Ekli dosyayı görüntüle 25906

Ekli dosyayı görüntüle 25907
Hadi hayırlı olsun beyazda ayrı güzel durmuş  🙂

@HONEY Teşekkür ederim hocam, tek temin yeri Asya makine. 5700 TL, 

Aynalara kayar sinyal aldım yoldalar. 
Stoplar için orjinal kayar led bakıyorum, eğer düşerse alırım. 
Panjur konusunda forumda satan varsa alırım, diğer şekilde çıkma bakınıyorum 

@coskun023 hocam hayırlı olsun. Çok güzel görünüyor. Montajı nasıl yaptınız? Bağlantı yapmak için açıklamalar var mı kutu içinde? Direk akü ile mi bağlantı yaptınız? 
sipariş mi verdiniz ellernde stok varmıydı asya makinede?

teşekkürler cevaplarınız için

@Tracy299 Asya makine'den Sercan bey ile iletişime geçtim, ürünü sipariş vermek ve kapora yatırmak için hesap numarası aldım, ertesi hafta stokta ürün var, size ayırıyorum dedi, 10 günde ürünü bana gönderdi. 

Montaj en kolay kısmı, Osram'ın videosunda belirttiği bir kaç aletin elinizde olması halinde işiniz çok kolay oluyor. Yanında gelen kitapçıkta montaj tarif edilmiş, adım adım uygulayabilirsiniz. Akü başlıklarından (-) kutbu söküp montaja başlıyoruz. Halojenlerden çıkan soketi bu ürünlere takıyorsunuz, artı olarak bu ürünlerde bir kablo daha var akünün (+) kutbuna takılması gerekiyor. 

Golf 7 Halojenden dönüşüm için (LEDriving headlight for VW Golf VII LEDHL103-CM LHD) Chrome

Ürünün en ayırt edici özelliklerinden birisi IP69K sertifikası var. (Sızdırmazlık Koruması derecelendirme skalasındaki en yüksek noktadır. Bu, sıvıların ve katıların endüstriyel cihazlara sızmasına karşı çok yüksek seviyede koruma sağladığı anlamına gelir. Daha yüksek IP derecelendirmelerine sahip ürünler, standart sensörlerin kolayca zarar görebileceği ve yanlış ölçümler yapabileceği zorlu ortamlarda daha iyi çalışmaları için tasarlanmıştır.)

Ürün 2 yıl Osram garantisinde, 

Can alıcı nokta ise Led'leri çok iyi eğer bu ürün Led ise Taiwan üretimi ürünler kesinlikle Led değil. 

Montaj videosu bu linkte

https://dammedia.osram.info/media/resource/hires/osram-dam-7846034/LEDriving headlights for Golf VII: Installation Video (EN).mp4

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar, öncelikle hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Orijinal çift U led farlarda kodlama ile sinyaller kayar şekilde olabiliyor mu? Aracım 2017 Haziran çıkışlı makyajlı kasa Highline.

@coskun023 sizden de bol foto ve video deneyimlerinizi bekliyoruz :)

4 dakikalık montaj videosunu seyrettim en güzel yanı montaj sonrası farın üstündeki jelatini çıkartma duygusu bence :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@coskun023 teşekkürler anlatımınız için. Bende alacağım nasipse. Garanti kapsamı sadece buğu ve sızdırmazlık mı 2 yıl süresince? Herhangi bir ampul patlaması yada ledlerde sorun olduğunda bununla ilgili nereye başvurmak gerekir vs gibi muhatap kim olacak? Almadan önce aklıma gelen sorular bunlar. 

birde direk tak çalıştır zaten bu ürün. Aydınlatma açısından ayara gerek duyuluyor mu? Bnmde araç halojen farlı. 

@coskun023 birde uzunlarıda aynı yerden yapıyor kısa farlar ile değil mi?

@Tracy299 Garanti kapsamı tüm ürün için ampul vs değişimi söz konusu değil, üründe hata olması halinde Türkiye Distrübütörü Asya Makine direk değişim yapıyor. Led ürünlerde temir söz konusu değil dedi. 

Muhatabınız kurumsal bir firma yıllardır Osram'ın Türkiye distrübütörlüğünü yapan Asya makine, çakma ürünlerde oluğu gibi yarın kepenk kapatacak bir yer değil. 

Direk tak çalıştır şeklinde ürün, ayarlarına daha baktıramadım, far ayarı illaki gerekebilir ama kapalı otoparkta yaptığım testlerde far çizgisi hususunda sorun yok. 

@coskun023 teşekkürler hocam. Bnde Taiwan çift u led mi bu mu arasında kaldım. 3000 tl dediler ama su buğu vs garantisi yok. 

@Tracy299 Daha detaylı inceleyemedim hafta sonu güzel bir inceleme yapacağım, ayrıntılı video ve fotoları yüklerim,

Aracında far değişimi yapacak arkadaşlar için özellikle bu ürünü öneriyorum, İyi bir ampul seti ile Çakma J farlar 3800 TL civarına geliyor, bu ürün ise 5700 TL fiyata sahip, hatta istanbul içinde elden teslim alabilecek olanlar kargo ücreti için de pazarlık yapabilirler, ( 200 TL kargo ücreti ödedi firma bana gönderirken). 1900 TL gibi bir fark oluyor diğer ürünler ile arasında, aracınızı çok sevdiğinizi ve çoğumuzun da gözü gibi baktığını biliyorum, Sertifikasız ürünler takmayın aracınıza, 

Geri
Üst Alt