Golf 7 Çift J Far ve Dinamik Stop Kayar Sinyal Yorumlarım

@HONEY Hocam yagmurlu siyah asfaltta her turlu beyaz aydinlatma orjinal olsun olmasin performansi iyi olmuyor. Cunku beyaz isik yagmur damlarina carpip yansiyor.

Güle güle kullanın. Aynalarıda kayar yapın [emoji846]
Tesekkur ederim bu arada atlamisim

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Xenon set yerine
Photon Milostone 3+ serisi düşünün derim led ancak doğru montaj yapıldığında xenona göre daha iyi performans veriyor

Xenon set yerine
Photon Milostone 3+ serisi düşünün derim led ancak doğru montaj yapıldığında xenona göre daha iyi performans veriyor
Zaten elimde belirttiginiz marka model led var

Muayne zamani takicam performansina gore led le devam eder ya da xenon 4300 k ya geri donerim

@HONEY hocam replika j led yada u led gece kullanım videosu paylaşabilir misiniz? Alacak olanlara referans olması açısından 

[mention=11839]HONEY[/mention] hocam replika j led yada u led gece kullanım videosu paylaşabilir misiniz? Alacak olanlara referans olması açısından 
Hocam bende u yok j var

Genelde tek oluyorum aracta saglikli video cekemiyorum

Yanimda biri olunca cekip paylasirim

@sgt85 aliexpresden hangi satıcıdan aldınız bende çok kararsızım ya sıkıntı çıkarsa diye ?

@sgt85 aliexpresden hangi satıcıdan aldınız bende çok kararsızım ya sıkıntı çıkarsa diye ?
Aliexp. den almadım aracını satan bir arkadaşla takas yaptık

Aliexp. den şu anki kurlar ve vergi sistemi ile çok daha pahalıya gelir düşünüyorsanız buradan alın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gece gunduz isi farkindan bugulanma mevcut

Taiwan dinamik kayar stop ilerde fazlalasir mi bilemem

Tek tarafta var buğu

Sag kucuk kisimda mevcut
0f9101714594dd13282ea4566b8350a4.jpg

Hayırlı Olsun Hocam.. Güle güle kullanın çok ii denk gelmiş ;)

@HONEY Demekki ucuz etin yahnisi bu kadar oluyor, bende j led far için satıcılara buğu ve su geçirme konusunda garanti veriyormusunuz dedim hiçbiri garanti vermiyor, anladığım kadarı ile bu tür satıcılar ithalatçı değil, bu işi korsan yapan yerler, çünkü ithal edilen ve ülkede satışı yapılan bu tür ürünler için garanti vermek zorundalar, gidip bu gün bir j far alsak yarın ledlerinde vs problem olsa arkasında durmayacak bu arkadaşlar, 

bu fotodan sonra tamamen kararı verdim, IP69 sertifikası olan OSRAM veya orjinal çıkma U led alacağım 

@HONEY Demekki ucuz etin yahnisi bu kadar oluyor, bende j led far için satıcılara buğu ve su geçirme konusunda garanti veriyormusunuz dedim hiçbiri garanti vermiyor, anladığım kadarı ile bu tür satıcılar ithalatçı değil, bu işi korsan yapan yerler, çünkü ithal edilen ve ülkede satışı yapılan bu tür ürünler için garanti vermek zorundalar, gidip bu gün bir j far alsak yarın ledlerinde vs problem olsa arkasında durmayacak bu arkadaşlar, 

bu fotodan sonra tamamen kararı verdim, IP69 sertifikası olan OSRAM veya orjinal çıkma U led alacağım 
İmkanınız varsa kesinlikle haklısınız osram ya da orjinal çıkma alın

Kapıdan çıktığınız an olmayan garanti bitiyor  hepsi merdiven altı satıcı  :)

Geri
Üst Alt