Golf 7 Çift J Far ve Dinamik Stop Kayar Sinyal Yorumlarım

HONEY

Uzman Üye

İsim
BÜLENT
Merhaba Ustadlar,

2014 Comf. 1.2 DSG Aracıma Çift J far ve Dinamik kayar led stop taktım

Kendimce  olumlu / olumsuz deneyimlerimi burada paylaşacağım

Farlar yanarken Çift J nin yanma kodlanması ve Far ayarı sonrası yol sürüş deneyimlerimi paylaşacağım çünkü şu an uzunlar sellektör de çok iyi  uzun da aydınlatma tabelalara gösteriyor :)

Kısa farlarda Philips 4300 K Xenon mevcut

Amatörce çekilmiş videolarım kusura bakmayın :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun hocam güzel görünüyor gerçekten,  (y)  toplam ne kadara maloldu bir de nerden temin ettiniz farlar ve stopları

19 dakika önce, HONEY yazdı:

Merhaba Ustadlar,

2014 Comf. 1.2 DSG Aracıma Çift J far ve Dinamik kayar led stop taktım

Kendimce  olumlu / olumsuz deneyimlerimi burada paylaşacağım

Farlar yanarken Çift J nin yanma kodlanması ve Far ayarı sonrası yol sürüş deneyimlerimi paylaşacağım çünkü şu an uzunlar sellektör de çok iyi  uzun da aydınlatma tabelalara gösteriyor :)

Kısa farlarda Philips 4300 K Xenon mevcut

Amatörce çekilmiş videolarım kusura bakmayın :)

Genelde replika farlara Led ampül takıyorlar ama sizin Xenon ampül takmanız daha isabetli bir karar olmuş., replikalara Xenon ampülün uyumlu olduğunu bilmiyordum.? Philips’ın hangi serisini taktınız.?

@HONEY teşekkürler incelemeler için. Sorum şu zenon için saşi bağlantısı gerekiyor demiş linkte. Bu işlemi kendiniz mi yaptınız yaptırdınız mı? O süreci anlatır mısınız? 

@HONEY teşekkürler incelemeler için. Sorum şu zenon için saşi bağlantısı gerekiyor demiş linkte. Bu işlemi kendiniz mi yaptınız yaptırdınız mı? O süreci anlatır mısınız? 
Rica ederim,

Herhangi bir şase bağlantısı yapılmadı

@HONEY ürün linkinde kesinlikle şasi yapılması gerekir yazıyor. Sorun olmadığına emin misiniz?

Hayırlı olsun hocam güzel olmuş. Yapmaya cesaret edemeyen arkadaşlara da iyi bir rehber olmuş. :)  

Hayırlı olsun hocam güzel olmuş. Yapmaya cesaret edemeyen arkadaşlara da iyi bir rehber olmuş. :)  
Sağolun ustadım,

Henüz tam ayarlar yapılmadı görsellik 10 numara 

Far ayarı ve kodlama sonrası bakalım nasıl olacak

Eksi yönleri de var mesela arka kayar sinyal ışık gücü canlılığı muhteşem arkadaki aracın şöförünü gece yüzünü görebiliyorsunuz :)

ama frende yanan stoplar bana cansız geldi onu da bir ara videosunu çekerim

Hatta yolda görüyordum dinamik kayar stop öndeki frene basınca çok da canlı gelmiyordu çakma olanlar bu şekilde sanırım orjinal de nasıldır görmek lazım :)

@HONEY Hocam stop parlaklığı ayarlanır vagcom ile. Dediğiniz gibi normalde biraz canlı olabiliyor. 

@HONEY hocam gece sürüş aydınlatma videosu paylaşacakmısınız? Merakla bekliyorum. Arka led stoplar soket sokete uyumlu tak çalıştır halinde mi montajlandı?

@Tracy299 Paylaşıcam ama biraz zaman alabilir kodlama ve far ayarı işleri var ve pek kullanmıyorum aracı

Motosiklet ile gidip geliyorum işe arabayı pek aktif kullanmıyorum :)

Kısmen soket soket e uyumlu deseler de iç kısımdaki kayar sinyal için bagajdaki kapakları açıp her iki tarafa da kablo çekiliyor.

Geri
Üst Alt