Golf 7 Çift J Far ve Dinamik Stop Kayar Sinyal Yorumlarım

Bu arada kaza ya da calinmaya karsi sigorta policesine de eklettim

Az once far hirsizlari haberi gorunce aklima geldi paylasim dedim

Taktiran olursa cok cuzi paraya ekliyorlar policeye

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu arada kaza ya da calinmaya karsi sigorta policesine de eklettim

Az once far hirsizlari haberi gorunce aklima geldi paylasim dedim

Taktiran olursa cok cuzi paraya ekliyorlar policeye

@HONEY takas yoluyla aldığınızı belirtmiştiniz fatura olmadan işlenebiliyor mu poliçeye ?

[mention=11839]HONEY[/mention] takas yoluyla aldığınızı belirtmiştiniz fatura olmadan işlenebiliyor mu poliçeye ?
Guzel soru

Enistem sigortacı sorayim kendisine policeye eklerken bana fatura sormadi

İlk defa gece yağmurda sürüşümü yaptım bence fiyasko 

Bazı yerler karanlık hiç ışık olmayan siyah asfaltta farlar kapalı gibi çok kötüydü aydınlatma sıfır

Philips 4300K xenon var 

@HONEY hocam benim eski aracımda golf 7 ye çift J far alıp, Kısalara Photon Milestone H7 8000 Lumens +2Plus led far taktırmıştım, ne yağmurda nede siste hiç sorun yaşamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY hocam benim eski aracımda golf 7 ye çift J far alıp, Kısalara Photon Milestone H7 8000 Lumens +2Plus led far taktırmıştım, ne yağmurda nede siste hiç sorun yaşamadım.
Muayneye 2 ay var elimde belirttiğiniz milestone 8000 lümen serisi led de zar zorunlu muayneden geçmek için takacağım 

İşallah beni de sizin gibi mutlu eder :)

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim :)

hayırlı olsun hocam, zenon ampul far yıkama olmayınca muayenede sıkıntı yaratıyor muydu?

hayırlı olsun hocam, zenon ampul far yıkama olmayınca muayenede sıkıntı yaratıyor muydu?
Sağolun hocam,

Henüz muayneye girmedim 1-2 ay içinde gidicem ama araştırmalarıma göre far yıkama yoksa xenon muayneden geçmiyor.

Bu yüzden elimde led var onu taktıktan sonra muayneye gideceğim.

Aynı şekilde stop ve farlar mevcut ben aliexpressten almıştım. Fakat benimkiler led ampüldü. 28 eylülde muayeneye girdim ve sorun olmadan geçtim. Bilginize...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu çift j facelift farlarda buğulanma ve su alma sorunu var mı ? Çakma çift j far mı yok sa osram'ın ürettiği ürünmü alınmalı sizce ?

Aynı şekilde stop ve farlar mevcut ben aliexpressten almıştım. Fakat benimkiler led ampüldü. 28 eylülde muayeneye girdim ve sorun olmadan geçtim. Bilginize...
Süper muayne zamanı bende xenonları söküp led ile gideceğim :)

Bu çift j facelift farlarda buğulanma ve su alma sorunu var mı ? Çakma çift j far mı yok sa osram'ın ürettiği ürünmü alınmalı sizce ?
Bende var buğulanma su alma yok diğer taktıran arkadaşlar ne  durumda bilemiyorum 

Osram da bildiğim kadarı ile çift j yok 

Osram ismi kalitesi yeter imkan varsa bence Osram tercih edin

@HONEY Yağmurlu hava gece sürüş deneyiminiz oldu mu? Yağmurlu havada görüş mesafesi sorunu yaşadınız mı? Rize'de ikamet ettiğim için yağmurlu hava performansı benim için önemli. 

@HONEY Yağmurlu hava gece sürüş deneyiminiz oldu mu? Yağmurlu havada görüş mesafesi sorunu yaşadınız mı? Rize'de ikamet ettiğim için yağmurlu hava performansı benim için önemli. 
1 kasımda bu başlığa yazdım

"İlk defa gece yağmurda sürüşümü yaptım bence fiyasko 

Bazı yerler karanlık hiç ışık olmayan siyah asfaltta farlar kapalı gibi çok kötüydü aydınlatma sıfır

Philips 4300K xenon var "

Geri
Üst Alt