U Led için Led Zenon Ampul Önerisi

emrekk

Üye
İsim
Burak
Herkese merhabalar, 

Bugün golf 7 comfortline aracıma taiwan replica u Led taktırdım kısalar h7 uzunlar h1 miş. Kısalara gönderdikleri 50 60 TL lik led zenonları montajladım ama aydınlatması çok kötü pek iyi beklemiyordum zaten ama bu kadar kötü olacağınıda beklemiyordum. Sorum şu kısalar için hangi marka ampul kullanmalıyım iyi bir aydınlatma elde etmek için. 

Evet bugun bende taktırdım görüntü hoş ama xenon muayneden geçmiyor. Bulunduğum bölgede ustalara fazlada araba emanet etmek istemiyorum

bende uzunlara led bakiyoeum simsek etkili oneriniz nedir

kisalarida degistirebilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
@realunreal link felan atabilir misiniz hocam kit derken onu anlamadım ampul seti değil mi bunlar

Dna Marka led , farlar takılırken taktılar aydinlatmasini daha deneyemedim malesef daha ilk akşamı 

Evet bugun bende taktırdım görüntü hoş ama xenon muayneden geçmiyor. Bulunduğum bölgede ustalara fazlada araba emanet etmek istemiyorum
bende uzunlara led bakiyoeum simsek etkili oneriniz nedir
kisalarida degistirebilirim
Merhaba photon h15 serisi var elimde orjinal kutusunda 7400 lumen 3 ay once aldim

J far a gectigim icin satiyorum

350 tl

Photon sitesinde 500 tl civari

Linki ve urun fotosunu yarin koyacagim foruma

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar  H7 lazım bana H15 bu fara uyumlu değil

Merhaba photon h15 serisi var elimde orjinal kutusunda 7200 lumen 3 ay once aldim

J far a gectigim icin satiyorum

350 tl

Photon sitesinde 500 tl civari

Linki ve urun fotosunu yarin koyacagim foruma

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam J farlar nasıl memnunmusunuz ?

Hocam J farlar nasıl memnunmusunuz ?
Şu an farlar ayarsız ondan sanırım uzunları yakınca tırt uzağı aydınlatmıyor. Ayarları yaptırdıktan sonra bakalım ne olacak

Görsellik çok güzel tavsiye ederim ama sakın size verilen fiyattın içindeki led ya da xenon ile almayın içine 100 tl lik dandik led takıp veriyorlar ağlarsınız :)

Fark verin iyi bir Xenon 4300 K taktırın

Arkalarıda dinamik kayar sinyalli stop yaptırdım onuda yapın takım olsun 

Şöyle bir resim çektim , far aşağı yukarı hareket etmiyor , takılan firmayla görüştüm led ampulun arkasında fan olduğu için büyük gelir ondan çalışmıyordur dediler

C0BF9328-8CAE-4579-9F07-EAE9D962448B.jpeg

CF749BF9-60AC-4CE2-8620-5EBEF1BD2563.jpeg

@emrekk uzunlara hangi marka ampül kullandınız bende uzunlara şimşek etkili led takmayı düşünüyorum

arıza lambası yakar mı?

@HONEY ince (slim) beyinle birlikte xenon alsak farın içine atsak beyini muayneden geçebilir miyiz ? xenon arıza lambası yakar mı?

Resimlerdeki aydınlatma sizce yeterlimi ? ilk defa mercekli far kullanıyorum

Geri
Üst Alt