Merhaba :)

mefturhan

Yeni Üye
İsim
Meftun
Merhabalarl

İsmim Meftun 26 yaşındayım ve Bursa da yaşıyorum. 

Aslında forumu Aralık ayından beridir görüyorum  Martta da arabayı alınca aranıza Nisan ayında askere giderken katılmıştım tanışma metni düzenlemek bugüne kısmetmiş.

İlk aracım olan 2014 model 1.6 TDI BMT midline plus modeline sahibim.

Yapmış olduğum değişiklikler olarak sadece aldığım gün yaptırdığım yazılım ve led ampül değişiklikleri oldu.

Sizlerden öğreneceğim çok şey olduğuna inanıyorum..

Görsellerde ki jant, logo ve ayna kapağı plastidip merağına kapılıp boyayıp geri söktüğüm pişmanlıktır

Herkese faydalı ve eğlenceli forumlar dilerim. 😊

IMG_20191012_221836_043.jpg

IMG_20191012_221834_444.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracınız hayırlı olsun. Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar.

Hoşgeldiniz. Kazasız belasız keyifli sürüşler. Tavsiyem ilk önce görünüşten ziyade iç tarafı doldurmak olur. Çinli cihaz alıp hem bluetooth hem de geri görüş kamera desteği kazandırabilirsiniz. Arkada sensör yoksa kesinlikle tavsiye ederim geri görüş kamerasını. Kamerayı da alırsınız güzel olur. İç tarafta en azından multimedya + geri görüş kamerası size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracınız hayırlı olsun. Aramıza hoşgeldiniz. Keyifli forumlar.
Hoşbuldum çok teşekkür ediyorum, memnun oldum..

Hoşgeldiniz. Kazasız belasız keyifli sürüşler. Tavsiyem ilk önce görünüşten ziyade iç tarafı doldurmak olur. Çinli cihaz alıp hem bluetooth hem de geri görüş kamera desteği kazandırabilirsiniz. Arkada sensör yoksa kesinlikle tavsiye ederim geri görüş kamerasını. Kamerayı da alırsınız güzel olur. İç tarafta en azından multimedya + geri görüş kamerası size büyük kolaylık sağlayacaktır.
Merhabalar öncelikle hoşbuldum :) Arka park sensörleri var fakat dediğiniz gibi kamera ve bluetooth cihaz önerilerinizi beklerim :)

Hoşgeldiniz. Size yazılım öncesi ve sonrası sormak isterdim. Bende de 90 beygir midline var. Ancak aldığınız gün yaptırmışsınız. Farkı anlamamışsınızdır. Ya da anladınız mı? :)

@mefturhan Şu konuları inceleyebilirsiniz. İyi forumlar.
Hemen inceliyorum, teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için :)

Hoşgeldiniz. Size yazılım öncesi ve sonrası sormak isterdim. Bende de 90 beygir midline var. Ancak aldığınız gün yaptırmışsınız. Farkı anlamamışsınızdır. Ya da anladınız mı? :)
Öncelikle hoşbuldum, Şu şekilde izah edebilirim aracı aldım Bursa/ Mudanya dan ilk önce Bursa/ Yenişehir ve Bursa/ Nilüfer ilçelerini dolaştım dolu dolu bir gün geçirip ertesi günün sabahı saat 10 da yazılımı yaptırdım 😊 Aslında aracımız gayet yeterli fakat benimki biraz doyumsuzluk ve merak oldu aslında Bide youtube da Smokemotion un videolarını uzun zamandır takip ettiğim için heveslenmiştim :) ilk gün kalkışlarda ve genel gidiş itibariyle yeterli olmasına rağmen yazılımdan sonra fark edilir bir şekilde performans artışı sağladığını söyleyebilirim, çalıştığım firmada aynı araçtan mevcut ve aralarında öyle aman aman denecek düzeyde olmasada fark edilecek düzeyde artış sağladı :) eğer istanbul, eskişehire yakınsanız  bir hafta sonu görüşme şansımız olursa kendiniz deneyebilirsiniz :) firma ismi vermek doğru olur mu bilmiyorum ama ecufast isimli firmada yaptırmıştım, gizli özelliklerin de açıldığını belirtti fakat buraya bakınca 3 5 tane açılıp bırakıldığını fark ettim açıkcası :)

Teşekkür ederim. Ben Ankaradayım. Yolum düşerse mesaj atarım:). Yakın zamanda ben de düşünüyorum yazılımı. Özel mesajdan da olsa fiyat bilgisini de paylaşırsanız sevinirim.

Geri
Üst Alt