Değerli Dostlarım 

İlk mesaj güncellenmiştir.

Eksiklik hata bildirimi veya katkılarınızı bekliyorum.

Saygılarımla

@silvershadowÜstad ben siparişi vereli 6 gün oldu. Bizim arabalara gelişmiş media ve yeni yan aynalar mı gelecek ? AP connect ve iPhone usb eklemiştim.

Yeni dizik aynasında pusula var mı? Görsellerde arattım bir fakat bulamadım.

@yusuf Teşekkür ederim, yeni dikiz aynası ile alan arkadaşlar bilgileri paylaşabilirse çok sevinirim :)  

@silvershadowÜstad ben siparişi vereli 6 gün oldu. Bizim arabalara gelişmiş media ve yeni yan aynalar mı gelecek ? AP connect ve iPhone usb eklemiştim.
Hocam Medyada bir değişiklik olmadı. 

Bahsettiğimiz değişim aslında geçen yıl bu zamanlarda gerçekleşti. 

Yanlış anlama olmuş sanırım yenilenen orta dikiz aynasıdır.

"Geri görüş kamerası" varsa yüksek olasılıkla App Connect' e uygun üst versiyon medya cihazı ile gelecektir.

Yeni dizik aynasında pusula var mı? Görsellerde arattım bir fakat bulamadım.
Var değerli Hocam ama sandığınız gibi aynanın üzerinde değil de ayna üzerinde alt yapısı var medya üzerinde bir arayüzde pusulaya ulaşılabilir.

@silvershadow üstat iphone için uyumlu hale getirdik de normal usb (flash disk) de takabiliyoruz değil mi ? Hiç resmi yok mu bu app-connect ve iphone usb li medianın. Giriş çıkışları nedir allah aşkına !

@silvershadow üstat iphone için uyumlu hale getirdik de normal usb (flash disk) de takabiliyoruz değil mi ? Hiç resmi yok mu bu app-connect ve iphone usb li medianın. Giriş çıkışları nedir allah aşkına !
Değerli Hocam;

Güzel soru...

Emin olmamakla birlikte normal usb girişi iptal oluyor diye biliyorum.

Yanılıyorsam @ansolak Hocam düzeltecektir 

Uygulama yapılan diğer dostlarımızın da yardımı olabilir.

@OnurD7 Hayda o zaman!! Hocam ben usb ve aux girişinin iptal olmasını istemiyorum. App-connect i de iphone usb si de kalsın. Eklettiğim bunları iptal ettireceğim tekrar cuma günü !

@OnurD7 Hayda o zaman!! Hocam ben usb ve aux girişinin iptal olmasını istemiyorum. App-connect i de iphone usb si de kalsın. Eklettiğim bunları iptal ettireceğim tekrar cuma günü !
Bu  I pod bağlantısı değil mi? @OnurD7

Usb yerine telefonunuzun hafızasında kaydettiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz ve film/videoları seyredebilirsiniz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow Hocam usb benim için daha kullanışlıdır. Öyle cahilim ki ben de zannediyorum ki usb olacak, aux olacak yanına iphone usb gelecek. Vay anam vay. Şimdi benim ST ye de ne diyeceğiz bakalım. 

@silvershadow Hocam usb benim için daha kullanışlıdır. Öyle cahilim ki ben de zannediyorum ki usb olacak, aux olacak yanına iphone usb gelecek. Vay anam vay. Şimdi benim ST ye de ne diyeceğiz bakalım. 
Hala emin olamadım Hocam...

App-connect uygulamasını yaptıran @ansolak dostumuzdan yanıt aldiktan sonra son kararınızı verin.

Geri
Üst Alt