hala haber yok mu highline'a bu kez ne eklendi? :)

siparişler açıldıysa bu da belli olmuştur herhalde...

magic dedi:
hala haber yok mu highline'a bu kez ne eklendi? :)

siparişler açıldıysa bu da belli olmuştur herhalde...
Kıymetli Emre Üstadım;

Önümüzdeki hafta sonuna kadar sonuçlanmasını bekliyorum..

Çok merak ediyorum ben de.. s=hiho

takipteyiz dedeeeeee  8D

iyi yıllar herkese

2016 Modellerde Midline Plus ile comfortline donanım seviyesinde  yapılan değişiklikler:

Midline Plus'ta

1. Çok fonksiyonlu direksiyon standart oldu

2. Connectivity Paketi standart oldu

daha önce bahsettiğim iki değişiklik dışında değişiklik yok

*Comfortline'da

1. Connectivity Paketi standart oldu

2. Ön ve arka park sensörleri standart oldu

Highline standart donanımında değişiklik yapılmamış  ilk altı ayda yapılanlardan başka..

Connectivity paketinde neler vardı?

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla bana bir araç sattılar hala çözemedim :) hız sabitleyici olsun da gerisi boş dedim satıcıya bluetooth ve park sensörü ve hız sabitleyici var dedi merak ediyorum 1.4 tsi orta paket aldığım süspansiyon bağımsızmı olacak? 

mustafam33 dedi:
Valla bana bir araç sattılar hala çözemedim :) hız sabitleyici olsun da gerisi boş dedim satıcıya bluetooth ve park sensörü ve hız sabitleyici var dedi merak ediyorum 1.4 tsi orta paket aldığım süspansiyon bağımsızmı olacak? 

Değerli Hocam;

*Sondan başlayayım: Doğrudur. 1.4 TSI motor bağımsız süspansiyonlara sahiptir.

*Bluetooth ve park sensörü 2016 modellerde standart. Henüz teslim edilenler halen 2015 modeldir. opsiyonel donanımlı olan 2016 modellerde ilk teslimat şubat ortası veya son haftasıdır. Dolayısıyla sizin aracınızda Connectivity package (400 TL) ile sürüş konfor paketi (1.520 TL) opsiyonel donanım olarak eklenmiş.

Aracınız metalik renkse 1.100 TL'de bu tutar.

Bana Şubat sonuna teslim dediler ama sizin dediklerinizi sanki paket gibi anladım bana öyle dediler en azından şimdi bu dedikleriniz standart olarak almış oluyorum demi?

Edit: soruma zaten cvp vermişsiniz,  anladım tekrar bakınca teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayrıca tecrübelerinize sığınarak ben satıcılar sunroof isteğimi mırıldanarak çok beklersin sen bunu al der gibi onayladım sizce neden sunroof alamıyorum?

mustafam33 dedi:
Bana Şubat sonuna teslim dediler ama süzün dediklerinizi sanki paket gibi anladım bana öyle dediler en azından şimdi bu dedikleriniz standart olarak almış oluyorum demi?

Değerli Hocam;

Di'li geçmiş zaman kullanınca çoktan satın aldığınızı düşündüm.

Bu durumda işler değişir.

Siz sipariş geçmişsiniz. Daha doğrusu daha önce verilen; şimdi boşa çıkan bir siparişi devralmışsınız.

Bu özellikler arasında Bluetooth ve USB bağlantısı ile ön/arka park sensörü standart oldu. Demek ki cruise control de eklenmiş bu araca. Artık sürüş konfor paketi tarih oldu sanırsam. Cruise control opsiyonel olarak eklenmiştir.

Ben 2015 ARALIK sonlarına doğru vw bayii ne gittiğinde satışçı 2016 modelle bazı standartların değişeceğini yeniliklerin geleceğini  ipucunu vermişti. bende alım planını ertelemiştim şimdi kafam çok karışık makyajı beklemek mantıklı mı?  1.0 115 beygir 200 tork lu seçenek gelecek mi? Gelse tercih edilmeli mi? Makyajlı kasayı eylül gibi alabiliriz mi çok fiyat farkeder mi  Kafa karışık

silvershadow dedi:
Bana Şubat sonuna teslim dediler ama süzün dediklerinizi sanki paket gibi anladım bana öyle dediler en azından şimdi bu dedikleriniz standart olarak almış oluyorum demi?

Değerli Hocam;

Di'li geçmiş zaman kullanınca çoktan satın aldığınızı düşündüm.

Bu durumda işler değişir.

Siz sipariş geçmişsiniz. Daha doğrusu daha önce verilen; şimdi boşa çıkan bir siparişi devralmışsınız.

Bu özellikler arasında Bluetooth ve USB bağlantısı ile ön/arka park sensörü standart oldu. Demek ki cruise control de eklenmiş bu araca. Artık sürüş konfor paketi tarih oldu sanırsam. Cruise control opsiyonel olarak eklenmiştir.
Evet sürüş konfor paketi içinde dedi şimdi hatırladım 10 gün oldu Şubat sonu Mayıs başı teslim dediler fakat hangi donanım paketi ni istediysem beklersin dedi afaki olarak dedikleriniz standart olmuş izlenimi oluştu bana 3 ikinci el 3 sıfır araç aldım hayalim sunroof' A sahip olmadım pazartesi bir daha arayacağım doğuşu

Zamaneking dedi:
Ben 2015 ARALIK sonlarına doğru vw bayii ne gittiğinde satışçı 2016 modelle bazı standartların değişeceğini yeniliklerin geleceğini  ipucunu vermişti. bende alım planını ertelemiştim şimdi kafam çok karışık makyajı beklemek mantıklı mı?  1.0 115 beygir 200 tork lu seçenek gelecek mi? Gelse tercih edilmeli mi? Makyajlı kasayı eylül gibi alabiliriz mi çok fiyat farkeder mi  Kafa karışık
1.2 mi 1.4 mü derken araya 1.0 çıktı.  artık 1.4 lüks veya büyük motor olarak mı anılacak :) ben küçükken 2.0 aşağısı arabası olana kız vermiyorlardı :) 1.0 sanki Poloya yakışır gibi ama büyük konuşmamak gerek

silvershadow dedi:
2016 Modellerde Midline Plus ile comfortline donanım seviyesinde  yapılan değişiklikler:

Midline Plus'ta

1. Çok fonksiyonlu direksiyon standart oldu

2. Connectivity Paketi standart oldu

daha önce bahsettiğim iki değişiklik dışında değişiklik yok

*Comfortline'da

1. Connectivity Paketi standart oldu

2. Ön ve arka park sensörleri standart oldu

Highline standart donanımında değişiklik yapılmamış  ilk altı ayda yapılanlardan başka..
bu donanımların 2013 model midline plusa ilave edilmesi serviste tahminen ne kadar tutar Murat hocam.

Geri
Üst Alt