Jump to content

osmanal51

Satılık hatasız 1.2 dsg cam tavan

Recommended Posts

@osmanal51 benim kaça sattığımın manası yok alıcının ne kadar verdiği önemli, bu haftaya kadar araç bakıyordum, 50.000 km hatasız tdi Highline dsg cam tavan vs yaklaşık 115-120 arasında gidiyor, siz isterseniz 250.000 de yazabilirsiniz ama satılır mı bilmem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam aracınızı bence 115-117 arası bir fiyattan ilana çıkarıp 112-115 bine pazarlıkla satabilirsiniz ama bu fiyatlar çok iyi niyetli fiyatlar,  umarım istemiş olduğunuz fiyatlara alıcı bulursunuz bu bizleri de çok sevindirir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@SinanSuveren 2019 un kaç lira olduğunu bilmiyorum ama sahibinden de fiyatlar belli, isteyen istediği gibi fiyat belirleyebilir tabiki ama alıcı kısmından bakıldığında en iyi aracı en ucuza almaktır hedef yoksa 10.000-20.000 yüksek olsun daha iyidir mantığını hiç görmedim etrafta.

yanlış anlaşılmasın araca müşteri vs değilim sadece 2 aydır araç almak için piyasayı yakından takip ettiğim için az biraz gördüklerimi aktardım, dizel Highline fiyatına benzinli comfortline alınır mı?

bilemedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Sinyal fiyat konusunda çok belirsiz bi piyasa var, bende ilana koymadan önce ilanlara çok baktım çok astronomik rakamlar mevcut, highline cam tavan dsg hatasız 40 bin km ye kadar 1.4 ler 120 bin bandinda yok gibi, bu donanımda 1.2 lerde bi kaç tane onlarda çok abartmış durumda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Salı günü 2019 manuel 1.0 TSİ aldım sanruof Keyles go anahtarsız giriş çalıştırma bej koltuklar antrasit siyah tavan Atlantik mavi renk dijon jantlar ışık görüş paketli çerçevesiz kararan dikiz aynası değişensin boyasız. Bu fiyatı görünce ben bedavaya almışım yahu😂

tarihinde tuncer_2632 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Satıcıya hayırlı satışlar ancak bu gidişle altından hızlı fiyatı yükselen araçlara sahip olacağız. 

Ufak bir hesaplama ile 2016 yılında cam tavan ve bir iki opsiyonlu 1.2 tsi araç alan arkadaş parasını vadeye koysaydı bu kadar kazanamıyordu. Yani araç almak nakit para tutmaktan hem daha kazançlı, hemde daha keyifliymiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@yusufasinmaz bu işlere aklım hiç ermez, yalnız söyle bi gerçek var 2013 Mayıs ayında 1.2 comfort manuel sıfır golfü bayiden 45.750 ye almıştım. Şimdi 200 bin km altı golf 4 bile zor alınır. Bu işin sonu nereye gider bilemiyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam yanlız şu el dokuma kapalıçarşı halı kilimleri, sürücü koltuğundaki kumaş kamuflajı falan kaldıraydınız.....

Araç satıştamı ? Kilere , derin dondurucuya konup seneye yaza kadar dondurularak   saklanacak mı belli değil?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...