Jump to content

Recommended Posts

Ürün Adı:  DURBAN 

Detaylar:  225.40.18 Jantlarimi orjinal midline jantlar ile takas yapmak istiyorum 15 janta düşürmek istiyorum ilgilenen arkadaşım olursa takas yapmak isterim jantlarim satılık değildir çünkü bulunduğum bölgede servis harici alabileceğim yer yok oda çok pahalı taktir ederseniz ben takas düşünüyorum...

Jantlarim da kaynak çatlak boya yoktur replika fakat araştırdım kaliteli replikamis 200 km hizlarda dahi sıkıntı yaşamadım genelde sakin kullanırım eğik balans yok... bilezik var...

Lastiklerim; ben aracı 2. El aldım lastikler sıfır faturası var dedi muhterem baktım lastiklerin şeritleri dahi duruyor aldım tarihine bakmaya çalıştım göremedim aldıktan sonra aracı serviste bakıma soktum bu lastiklerin tarihi nerede olur ince yanak hiç kullanmadım dedim her lastik de aynıdır dediler baktık usenmemis silmişler 4 lastigin tarihini sinirlendim tabi .... 

Her neyse ince yanak ta tecrubem yok araştırdım on iki lastiği 09.19 tarihli 2 tane kormoran aldım garantisi devam ediyor memnun kalırsam arkaları da degistirecek tim ki  ben janti küçültmek istiyorum çünkü konfora ihtiyacımız var yeni bebeğimiz oldu...

Elimden geldiğince detayları paylaştım 15 den 18 e geçmek isteyen varsa gerçekten güzel kaliteli replika ve aynı zamanda lastiklerim baya güzel arka lastikler de problem yok ama alacak arkadaş değiştirmek isteyebilir saygıyla karşılarım tarih silindiyse muhtemel raf omrunu ya tamamladı yada az kaldı demektir hakkım olsun ama terbiyesizler 3 kuruş için kırk takla atın anladık da can bu....

Uzatmak istemezdim fakat detayları paylaşmak istedim saygılarımla....

Fiyat:  TAKAS 

Fotoğraf:  

20191006_164425.jpg

20191006_164418.jpg

20191006_164413.jpg

20191006_164405.jpg

20191006_141458.jpg

20191006_141449.jpg

20191006_141443.jpg

20191006_141434.jpg

KaiZeN ve AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Mmt0634 önce kirli halini çektim savge kullanıcı adlı çok değerli hocam kızmasın die :)yıkadıktan sonra ki halinide çektim her ikisini de paylaştım kola veya lastik parlatıcı sürmedim zaten kola surmeyi 10 senedir biraktim lastige zarar veriyormus icmeyi de biraktim:))) doğal olduğu gibi umarım ihtiyacı olan heves eden arkadaşım varsa herhangi bir kar amacı gudmeden sağlıklı takas düşünüyorum taktir sizindir saygılarımla 

tarihinde Mmt0634 tarafından düzenlendi
AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@tuncer_2632 aynen hocam idare edebileceğim jant takımım olsa gönderirim takarsıniz sizde bana yollarsiniz gibi bir çözüm olabilir ama idare edebilecek durum ne yazık ki yok :( Manisa baya uzak çünkü hayırlı olsun ne diyelim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim Jantlarim malatya ya hayılı olsun golftutkusu yöneticilerine ayriça teşekkür etmem gerek saygılı seviyeli kaliteli insanları bir araya getirerek sağlıklı ticaret yapabiliyoruz....

Hem istediğim jantlar a kavuştum hemde çok değerli bir arkadaş sahibi oldum...

Herşey için teşekkürler saygilarimla...

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, Mmt0634 yazdı:

İlginizden dolayı çok teşekkür ederim Jantlarim malatya ya hayılı olsun golftutkusu yöneticilerine ayriça teşekkür etmem gerek saygılı seviyeli kaliteli insanları bir araya getirerek sağlıklı ticaret yapabiliyoruz....

Hem istediğim jantlar a kavuştum hemde çok değerli bir arkadaş sahibi oldum...

Herşey için teşekkürler saygilarimla...

Alana ve Satana  Hayırlı olsun.

Ayrıca Alışverişten Bir Dostluk doğmasından, Forum Adına Mutluluk Duyduğumuzu da ifade etmek isterim.

keyifli forumlar.

Mmt0634 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...