Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar 2 tane golf arıyorum.ikiside otomatik olacak.birisi 90.000 km altı 2014-2016 arası comfort  Maks 95 bin lira.diğeri 2015-16 cam tavanlı yine en az comfort paket ve 70.000 km civarı Maks 110 bin civarı.satan,satan birisini tanıyan varsa iletişime geçerse sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

59 dakika önce, osmanal51 yazdı:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-hatasiz-cam-tavan-dsg-742065060/detay/ gecen hafta ilan dışı satmıştım, parada pürüz çıkınca ilana koydum. 

Bu fiyata satmanız zor hocam...geçen hafta özelden konuşmamızda ki fiyat dahi (teklif edilip anlaşılan daha sonra pürüz çıkan fiyat (xxxxx)  dahi çok iyiydi

Açıkça söyleyim 115-116 aracınızın ederi....daha fazlası pollyyana wolsburg yaylalarında kadırmacasına döner...

Tamam ilan kalsın böyle...son 3 gün 116 verene verin gitsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 saat önce, AhmetCakmak yazdı:

Umarım gönlünüze göre bulursunuz hocam. İlan sitelerinde sıfır fiyatlarını geçen ikinci el fiyatlarını gördükçe insan şaşırıyor. :)

Teşekkürler Ahmet hocam nasip kısmet.aslında ilk kriterlerimdeki aracı buldum gibi.1.2 comfort dsg.araç 80 binde sürüş ve ışık paketli iki parça boya var 92 ye anlaştık.2015 model bu arada ve tungsten gri.bakalım bişey çıkmazsa bunu alacaz.ikinci kriterdeki araç arayışım devam ediyor.

tarihinde ÖzDi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 saat önce, osmanal51 yazdı:

@Savatage hocam zaten arayanlar 115-116 veriyorlar, sahibinden fiyatlar çok abartılı satanda çok azdır bence 

120 de ısrar edin son 3-5 güne kadar?

Sonrası aciliyet varsa hadi 117-118 de düşünülebilir?

Bu yapılacak  iskonto ilan boyunca aracın favoriye eklenme sayısı /telefonla aranma/araç başına gelip bizzat bakmaya göre sizin ayarlayacağınız birşey.....

Mesajla 115-116 teklif edenleri şu an dikkate almayın bunların çoğu sazan avına çıkanların boş yemleri. 110 a vereyim deseniz çoğundan 5 lira para çıkmaz

Evet bende 115-116 biçiyorum ama ?

117-118-119 da veren çıkabilir.

@ÖzDi 92 ye DSG 2 parça boya +80 bin km olsa da çok iyi fiyat. 

osmanal51 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...