SERAMİK KAPLAMA

sajmora98

Üye
İsim
Zafer
seramik kaplama yaptırmayı düşünüyorum gtechniq marka iyimidir paylaşabilirmisiniz istanbulda anadolu yakasında tafsiye ettiğiniz nir yer varmıdır aracımı korumak istiyorum yeni aldım hiç bir işlem uygulanmadı seramik kaplamadan başka tafsiye ettiğiniz bi boya koruma vs. varmı ?

Gtechniq gayet iyi bir markadır güvenle kullanabilirsiniz. İstanbul’da yaşayan arkadaşlardan uygulamacı tavsiyesi gelecektir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba hocam,

Gtechniq güzel bir markadır. 
-Gtechniq Crystal Serum Light , Black ve Ultra serileri var. Ultra son çıkardıkları ürün. 
Gtechniqin yine cam, vinil seramikleride var. 
Anadolu Yakasında Tokyo Garaj var, Heroic Detailing var. Buraları şiddetle öneririm. 

@sajmora98 tokyo garaj veya heroic detailing işinin ehli ve en önemlisi düzgün insanlardır., size ne yapılması gerekiyor yardımcı olurlar..

Anadolu yakası demişsiniz ama maslak ta MTC var arkadaşımın yeri bir araştırın isterseniz firmayı

Görüşmek isterseniz de adı Muhterem 0 533 929 91 29 honey selamı var dersiniz ararsanız :)

@sajmora98 

Bostancı Kosifler Oto'nun hemen yan sokağında Erdem Şenözlü var. Butik bir "detailing" ustası. İşinde gerçekten şahane. Instargramda kendi adı ile profili olması lazım. Pişman olmazsınız. Geçen ay aldığım yeni aracımı da ona emanet ettik, şahane oldu araç 

Geri
Üst Alt