GOLF 7.5 ÇİFT J FAR HK.

@acaronur20 bilgi için sağolun hocam. Astraların iyi diyorlardı evet. Golf8 de ki far performans nasıl olacak bakalım.

Bu hafta sonu çift J far alacağım arkadaşlar. 

Kısalara Photon H7 Xenon 4300 K uzunlara 8400 led zenon taktırıp videosunu buraya atacağım.

İnşallah güzel bir aydınlatma performansı alırım

Çift J far için 2600 led stop için de 2300 fiyat aldım.
Hocam aldiniz mi farlari acaba ?

@ogzdrk hocam far kalmamis stoklarinda ukoled ve vw gizliozellik sayfalarinda ikisine de sordum ikisinde de yok R J farlar.Hafta ici beyaz garage a gelcekmis orda  alacagim 

Arkadaslar merhaba cift j farlari bugun aldim kisalara 6000k h7 photon xenon aldim.Uzunlar icinde geliyormus farlarin.Onlarin degisimi olmuyormus farlarin icinde gömülü oldugu icin.Video cekmistim ancak buraya nasil atacagimi bilemedim o yuzden fotograf paylastin.Aydinlatmasi ve selektor olarak cok memnun kaldim cift mercekten selektor atmasi cok guzel.4300 K alcaktim ancak sarimtrak renk hosuma gitmedigi icin 6000 K aldim tercih meselesi tabi 

Screenshot_20191029-191735.png

Screenshot_20191029-191725.png

Guzel olmus gule gule kullanin

Bende de j var peki uzunlarin ampulu patlarsa ne yapicaz

Gömülü gelmesi sikinti

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@HONEY evet hocam oyle bir durum olmasi durumunda ne olur bilmiyorum insallah olmaz :)

@chemdemir hocam bugun variz yarin yokuz sonucta :).Onceden cift u led far kullaniyordum herhangi bir sorun yasamadim 3.5 4 yil kadar sorunsuz kullandim.Insallah bu da sorun olmaz sans isi biraz da bu isler sonucta

[mention=15282]Hippiyayo[/mention] ona bakarsaniz j ledler de patlayabilir. O zaman ne yapcaksiniz? =)
J siz kullanir devam edilir de uzunlari olmayan sellektor yapamayan far çöp olur

[mention=4036]emrekayikci16[/mention] [mention=4036]emrekayikci16[/mention] ben begendim hocam selektorler cok guzel orjinal kadar degildir muhakkak aydinlatmasi ama ideal bir gorus acisi veriyor
Uzunlari actiginizda gercekten uzaga odaklaniyor mu

Bendeki j ler odaklamiyor sellektor guclu guzel ama uzagi aydinlatmasi uzunlarin ice dogru ayar yapilmasi gerekiyor sanirim bendekilerin genel bir sorun degildir isallah

Evet hocam video atiliyor mu buraya video cekmistim aslinda ama buraya atamadim malesef 

Geri
Üst Alt