GOLF 7.5 ÇİFT J FAR HK.

Malum sarı sitede bununla ilgili çokca ilan var. Onlardan birinden alabilirsiniz. Ben by_akillı dan aldım. Ukoled vs hepsi aynı ürünü satıyor. Burada önemli olan sadece kısalara taktığınız ledi kaliteli bir led takmanız gerekiyor. Kısa led harici ekstra bir masrafı yok.Soket sokete uyumlu. Sinyaller , orjinalindeki gibi beyaz sönüp sarı şeklinde led yanıyor.

Fiyatlar 2700-2900 civarında .
@chemdemir Emrah bey güzel günlerde kullanın gerçekten çok hoş durmuş , led ampül olarak ne tercih ettiniz ? Benim de sizin gibi ampülsüz boş far alıp kaliteli bir led ampülle kullanma planım var. Aşağıdaki linkte yer alan Photon Milestone H7 ile lullanmayı düşünüyorum. 

https://www.hepsiburada.com/photon-milestone-h7-tip-led-xenon-oto-ampulu-6000k-8000-lumen-pm-HB000008B0P4?wt_gl=cpc.6817.dsa.nelk.oto-oto-aksesuar-urunleri&gclid=EAIaIQobChMIuvWh5P2L5QIVCOJ3Ch01ugVDEAAYASAAEgKjwPD_BwE 

Konumunuz manisa gözüküyor İstanbul'da Cengiz bey(by_akıllı) mi yaptı montajı ? Gece aydınlatması nasıl fotoğraf paylaşabilirseniz fikir vermesi açısından çok faydalı olur.

@golfmk7fan Linkini verdiğiniz led en üst düzey. Ben de o kadar iyisi olmamasına rağmen ben görüşten memnunum. O ledlerle daha muazzam olur. Gece aydınlatması için video ve fotoğraf musait olduğumda paylaşacağım. Daha yağmurlu gece sürüşü yapmadım ama yağmurlu havalarda , beyaz ışıktan dolayı  , görüş kaybı illaki olur. Orjinal led far da da oluyor bu durum. 

Bende de eski aracımda linkini verdiğiniz led ampül ile bu çift j fardan vardı, şuan yeniden golf sahibiyim farları halojen, maddi durumumun düzelmesini dört gözle bekliyorum, zira aydınlatması orijinal LED’lerden farkı yoktu.

10 bin liralara ender elektronik çözümleri nusrette yemek yiyenlere hitab ediyordu.

Bu tip comfortline revizyonları...ilerde beni TSI comfortline lara yöneltebilir.

Paylaşım ve bilgilendirmeleriniz için teşekkürler bir çok almayı düşünen arkadaş için aydınlatıcı oldu farlar gibi 😊

hayırlı olsun güle güle kullanın

Hocam merak ediyorum satilik ürünlere bakıyorum da yazan şu highline hariç bütün versiyonlarda tak calistir yaziyor kablo soket moket yokmuş arizada yakmazmis.Yani biz boyle birşey siparis verdigimizde kargodan aldik hn takip kullanabiliyormuyuz?

Hemen takıp kullanabiliyormuyuz dediniz sanırım tam anlayamadım ama evet denildiği gibi tak çalıştır ürünler aksini söyleyen görmedim bu güne kadar

Ürünü alıyorsunuz, paketinden çıkarıp herhangi bir oto elektrikçiye götürüyorsunuz, çok rahat montajını yapıyor, en fazla 1 saat sürüyor.  Lakin benim eski aracım 2016 golf 7 Coumfortline idi, montaj sonrası gündüz ledlerinin gece de yanması için bir kaç yazılım düzenlenmesi gerekti, Vag com ile 5 dk da halloldu oda.

Ha birde golf 7 sahiplerinin panjur değiştirmesi de daha hoş olur, fardan gelen çizgilerle uyumlu olması için.

@chemdemir Hocam aradığım konu tamda.Farların bir videosunu yükleyebilirmisiniz rica etsem bu aralar almayı düşünüyorum istanbuldaki firmaların birinden.

Hocam ben de düşunuyorum daha oncesinde cift u led farlarim vardi ancak kisalara led zenon taktirdim ve hic aydinlatmadi malesef.Sekil olarak cok guzel duruyor ancak tek endisem aydinlatmasi.Kisalara xenon takmak mi gerekir u ledlerde kisalara led xenon taktigimda hic performans alamamistim.Video paylasirsaniz cok sevinirim.

Hocam ben de düşunuyorum daha oncesinde cift u led farlarim vardi ancak kisalara led zenon taktirdim ve hic aydinlatmadi malesef.Sekil olarak cok guzel duruyor ancak tek endisem aydinlatmasi.Kisalara xenon takmak mi gerekir u ledlerde kisalara led xenon taktigimda hic performans alamamistim.Video paylasirsaniz cok sevinirim.
Led farlarla verim alamazsınız.Kısalara kaliteli bir xenon kit takın.H7 veya D2S ampül ile değiştirin farkı anlayacaksınız.

Geri
Üst Alt